Free

Industry 4.0 Festival: "Digital Factory & IIoT" Display Area and Conference...

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Tüyap Fair and Congress Center

Büyükçekmece, İstanbul 34500

Turkey

View Map

Event description

Description

Türkiye'nin en büyük otomasyon ve en büyük metal işleme fuarlarının birleşimiyle meydana gelen WIN Eurasia, 15 - 18 Mart 2018'de Tüyap'ta 120.000+ yerli ve yabancı ziyaretçiye ve 1.500+ üretim odaklı firmaya ev sahipliği yapacak. WIN Eurasia 2018 Metalworking, Electrotech, IAMD, CEMAT gibi öncü fuarların birleşiminden oluşan, Türkiye'nin en büyük endüstriyel fuarıdır.

Türkiye'nin en kapsamlı endüstriyel fuarında bu yılki tema Endüstri 4.0 olarak konumlandı. Bu bağlamda, 14. holde Endüstri 4.0 Festival Alanının bir parçası olarak, üretimde dijitalleşme çözümleri sağlayan firmaları görüyoruz: "Digital Factory & IoT Display Area". Digital Factory alanında; nesnelerin interneti, machine learning, big data & analytics, akıllı veri depolama ve raporlama, uzaktan izleme, robotik, artırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik, takip sistemleri, 3D gibi geniş bir yelpazede üretimde dijitalleşme çözümleri sağlayan high-tech firmalar yerlerini aldı. Endüstri 4.0 Fest Alanı, özellikle üretim sektöründeki BT Yöneticilerinin ajandasında olan konuların, yerinde uygulamalı şekilde gözlemlenmesine olanak sağlıyor.

Digital Factory Konferans Programına özellikle üretim sektöründeki BT Yönetici meslektaşlarımız olmak üzere, 4. sanayi devrimini takip eden herkes davetlidir.

16 MART 2018 Cuma "Digital Factory & IoT" Konferans Programı, Karadeniz Toplantı Salonu, TÜYAP, İstanbul

Konuşmacılar:

Presentation1: INTEL, IoT Sales EVP

Presentation2: AMAZON WEB SERVICES, Country Manager

Panel1: Fourdotone Teknoloji CEO
Çimtaş
Enka Holding
CarrefourSA
Mercedes-Benz

Panel2: Promanage

Presentation3: Trio Mobil, CEO

Presentation4: Advantech

Panel3: Dassault Systems (solidworks)

Presenation5: Dijitalis, CEO

Presentation6: Rethink Robotics, CEO

Presentation 7: Trex

Panel başlıkları, konulmacılar, panelistler ve diğer detaylar resmi olarak açıklanaacak olup, yukarıdaki program değerli yöneticilerimiz tarafından onaylanmış fakat henüz resmileşmemiş programıdır. Program en kısa zamanda resmileşecek ve http://win-eurasia.com/tr üzerinden duyurusu yapılacaktır.

Ajandasında Endüstri 4.0, Smart Manufacturing, Dijital Dönüşüm olan bütün yönetilicerimiz "Digital Factory & IoT Konferans Programımıza" ve "Digital Factory Özel Alanı"mızdaki değerli firmaların çözümlerini incelemeye ve networking yapmaya davetlidir.

Kayıt: meric.tahan@hf-turkey.com

http://win-eurasia.com/tr/ziyaretciler/online-kayit

Meriç Tahan
Deutsche Messe

Share with friends

Date and Time

Location

Tüyap Fair and Congress Center

Büyükçekmece, İstanbul 34500

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved