Free

IMPACT2030 Etki Söyleşileri: Gönüllüyüz

Actions and Detail Panel

Free

Event Information

Share this event

Date and time

Location

Location

Online event

Event description
Dünya Gönüllüler Gününü birlikte kutluyoruz.

About this event

Dünya Gönüllüler Gününü birlikte kutladığımız Etki Söyleşisinde, çalışan gönüllülüğünde iyi örnekleri de paylaşacağız. IMPACT2030 Türkiye Başkanı ve Headline Diversity Kurucusu Arzu Pınar Demirel moderatörlüğündeki söyleşide Konuşmacılar:

  • Asude Şengül, DP World Kurumsal İletişim Müdürü
  • Burçak Türkeri, Ford Otosal Kurumsal İletişim Lideri
  • Gülin Şeremet, AstraZeneca Kurumsal İletişim Müdürü

Tarih: 3 Aralık 2021 Çarşamba Saat: 15.30-16.30

Zoom linki katılımcılara gönderilecek.

IMPACT2030 Türkiye Etki Konseyi

IMPACT2030'da şirketlerin çalışanlarının becerilerini, deneyimini ve yaratıcılığını iyiliğin bir gücü olarak harekete geçirdiğinde dünyayı değiştirebileceğine inanıyoruz. IMPACT2030'de insan ve sosyal kapital yatırımları ve gönüllülükle sürdürülebilir kalkınma amaçlarına ulaşmayı destekliyoruz.

Bilgi: etkikonseyi.com

Headline Diversity

Headline Diversity, Türkiye'de sadece Çeşitlilik ve Kapsayıcılığa odaklanan ilk ve tek danışmanlık şirketidir. 2013 yılından bu yana, farklılıkların zenginlik katması ve potansiyelinizi gerçekleştirmeniz için varız.

Bilgi: headline.ist

Share with friends

Date and time

Location

Online event

{ _('Organizer Image')}

Organizer IMPACT2030

Organizer of IMPACT2030 Etki Söyleşileri: Gönüllüyüz

IMPACT2030 is a private sector-led initiative, in collaboration with the United Nations, public and social sectors, and academia, with the unique mission to activate human capital investments through employee volunteer programs to advance the achievement of the Sustainable Development Goals. We are facilitating a global movement through cross-sector and cross-industry relationships and an effort to maximize opportunities to collaborate in geographies around the world to effectively deploy and scale resources. We are developing measurement frameworks and resources to capture, measure and communicate the impact of employee volunteers on the Sustainable Development Goals. Learn more at www.IMPACT2030.com.

Save This Event

Event Saved