Free

IMPACT2030 Etki Söyleşileri: Çeşitlilik ve Kapsayıcılık

Actions and Detail Panel

Free

Event Information

Share this event

Date and time

Location

Location

Online event

Event description
Etki Söyleşilerinde Kasım ayı konumuz Çeşitlilik ve Kapsayıcılık.

About this event

Her ayın ilk Çarşamba günü Etki Söyleşilerinde buluşuyoruz. Kasım ayında Çeşitlilik ve Kapsayıcılığı konuşacağız. IMPACT2030 Türkiye Başkanı ve Headline Diversity Kurucusu Arzu Pınar Demirel moderatörlüğündeki söyleşide Konuşmacılar:

  • Mey Diageo İnsan Kaynakları Direktörü Birsen Çevik Akgünlü.
  • Nestle Global Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Başkanı Nilüfer Demirkol

Tarih: 3 Kasım 2021 Çarşamba Saat: 15.30-16.30

Zoom linki katılımcılara gönderilecek.

İyi örnekleri konuşacağımız söyleşi Soru-Cevap bölümüyle devam edecek.

IMPACT2030 Türkiye Etki Konseyi

IMPACT2030'da şirketlerin çalışanlarının becerilerini, deneyimini ve yaratıcılığını iyiliğin bir gücü olarak harekete geçirdiğinde dünyayı değiştirebileceğine inanıyoruz. IMPACT2030 insan yatırımları ve çalışan gönüllülüğüyle sürdürülebilir kalkınma amaçlarına ulaşılmasını destekleyen global bir ağdır.

Bilgi: etkikonseyi.com

Headline Diversity

Headline Diversity, Türkiye'de sadece Çeşitlilik ve Kapsayıcılığa odaklanan ilk ve tek danışmanlık şirketidir. 2013 yılından bu yana, farklılıkların zenginlik katması ve potansiyelinizi gerçekleştirmeniz için varız.

Bilgi: headline.ist

Tags
Share with friends

Date and time

Location

Online event

{ _('Organizer Image')}

Organizer IMPACT2030

Organizer of IMPACT2030 Etki Söyleşileri: Çeşitlilik ve Kapsayıcılık

IMPACT2030 is a private sector-led initiative, in collaboration with the United Nations, public and social sectors, and academia, with the unique mission to activate human capital investments through employee volunteer programs to advance the achievement of the Sustainable Development Goals. We are facilitating a global movement through cross-sector and cross-industry relationships and an effort to maximize opportunities to collaborate in geographies around the world to effectively deploy and scale resources. We are developing measurement frameworks and resources to capture, measure and communicate the impact of employee volunteers on the Sustainable Development Goals. Learn more at www.IMPACT2030.com.

Save This Event

Event Saved