Free

İMİB Doğal Taş Söyleşileri: Salih Küçüktuna ve Seçkin Pirim

Actions and Detail Panel

Free

Event Information

Share this event

Date and time

Location

Location

Tasarım Atölyesi Kadikoy

Rasimpaşa Mah. Duatepe Sk. No: 61

yeldeğirmeni

Kadıköy, İstanbul 34716

Turkey

View Map

Event description
İMİB Doğal Taş Söyleşileri: Salih Küçüktuna ve Seçkin Pirim

About this event

İstanbul Maden İhracatçıları Birliği (İMİB) organizasyonu ile düzenlenen online söyleşi serisinin 30 Kasım Salı saat 12:30’daki konuğu mimar Salih Küçüktuna ve sanatçı Seçkin Pirim olacak.

Yasemin Şener moderatörlüğünde düzenlenen, alanında uzman akademisyen, mimar ve tasarımcıların konuk olduğu İMİB Doğal Taş Söyleşileri, Tasarım Atölyesi Kadıköy (TAK)’de düzenlenecek.

Söyleşi serisinin 30 Kasım Salı saat 12:30’daki konuğu mimar Salih Küçüktuna ve sanatçı Seçkin Pirim olacak. Sohbette, Louis Vuitton İstinyePark mağazasının cephesindeki doğal taş kullanımı üzerine konuşulacak.

Dikkat edilmesi gereken hususlar:

  • Pandemi koşulları sebebiyle etkinliğin kontenjanı 50 kişi ile sınırlıdır. Bu nedenle, oturumlara katılacak olan herkesin Eventbrite bağlantısından kaydolması zorunludur.
  • Panellerin yapılacağı salonun girişinde hem Eventbrite kaydı hem de HES kodu sorgulaması yapılacaktır. Eventbrite kaydı olmayan ve/veya HES sorgulamasında “risksizdir” sonucu çıkmayan ziyaretçilerimiz alana alınmayacaktır.
  • Oturumlar iç mekanda yapılacağı için tüm etkinlik boyunca maske takılması zorunludur.

Proje Hakkında

Ana girişten geçen müşteriler, mağazanın Louis Vuitton’un Damier deseninden ilham alan ve bir heykel niteliği taşıyan cephesiyle karşılanıyor. Cephe, Türk limra taşı kullanımı sayesinde antik Türk kentlerini anımsatan iki boyutlu amorf ve kıvrımlı bir forma dönüştürüldü. Bu malzeme aynı zamanda kadın deri ürünlerine ayrılan alanın tasarımına da dahil edildi.

Share with friends

Date and time

Location

Tasarım Atölyesi Kadikoy

Rasimpaşa Mah. Duatepe Sk. No: 61

yeldeğirmeni

Kadıköy, İstanbul 34716

Turkey

View Map

{ _('Organizer Image')}

Organizer Arkitera Mimarlık Merkezi

Organizer of İMİB Doğal Taş Söyleşileri: Salih Küçüktuna ve Seçkin Pirim

Save This Event

Event Saved