Free

İlham Verici Bir Girişimcilik Serüveni: Pixery

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

ING İnovasyon Merkezi

Esentepe Mahallesi, No:4 Polat Plaza Esentepe, Ali Kaya Sk., 34394 Şişli/İstanbul

İstanbul, Levent 34394

Turkey

View Map

Event description
Pixery firmasının başarı hikayesini kurucu ortağı ve CEO'su Kemal Uğur'dan dinleyeceğimiz etkinlik 28 Ağustos Çarşamba akşamı 18:30'da!

About this Event

Tüm etkinliklerimizi ve paylaşımlarımızı takip etmek için:

https://www.instagram.com/inginovasyonmerkezi/

Etkinlik Programı:

18:30 – 19:00 İkram&Networking

19:00 – 20:15 İlham Verici Bir Girişimcilik Serüveni: Pixery - Kemal Uğur

20:15 – 21:00 Networking

Funimate uygulamaları ile 5 yılda dünya genelinde 100’den fazla ülkede toplamda 40 milyondan fazla indirme sayısına ulaşan, sosyal medya için video reklamı hazırlama uygulaması Impresso ile Apple tarafından “Günün Uygulaması” olarak seçilen Pixery firmasının başarı hikayesini kurucu ortağı ve CEO'su Kemal Uğur'dan dinleyeceğimiz etkinlik için 28 Ağustos Çarşamba akşamı 18:30'da inovasyon merkezimizde buluşalım.

Kemal Uğur kimdir?

ODTÜ Elektrik Elektronik mezunu olan Kemal Uğur, Kanada’da aynı bölümde mastırını ve Finlandiya’da doktora çalışmalarını tamamlamıştır. Nokia Finlandiya Araştırma Merkezi’nde en son bölüm yöneticisi olmak üzere farklı rollerde on yıl görev almıştır. Nokia'da, mobil video alanında şu anda milyonlarca üründe kullanılan farklı teknolojilerin araştırma/geliştirilme faaliyetlerinde rol almış ve 50'den fazla akademik yayın ile 70'den fazla uluslarası patent başvurusunda bulunmuştur

Nokia'dan ayrıldıktan sonra, Türkiye'ye kesin dönüş yaparak 2014'te ortağı Dr. Oğuz Bici ile Pixery'i kurmuştur. Şu andaki hedefi, tüm gelirleri yurtdışından olan Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji girişimlerinden biri olan Pixery'i global bir başarı hikayesine dönüştürmektir.

Share with friends

Date and Time

Location

ING İnovasyon Merkezi

Esentepe Mahallesi, No:4 Polat Plaza Esentepe, Ali Kaya Sk., 34394 Şişli/İstanbul

İstanbul, Levent 34394

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved