Skip Main Navigation
Page Content
This event has ended

Save This Event

Event Saved

IDP IELTS PRETEST BURSA

IDP Education IELTS Turkey

Saturday, February 17, 2018 from 10:00 AM to 1:30 PM (Eastern European Standard Time Turkey Time)

IDP IELTS PRETEST BURSA

Ticket Information

Type End Quantity
Ücretsiz Kayıt Ended Free  

Share IDP IELTS PRETEST BURSA

Event Details

ÜCRETSİZ IELTS Pretest ile IELTS Dinleme, Okuma ve Yazma bölümlerini deneyimleyip seviyenizi öğrenebilirsiniz!

 

IELTS pretest 17 Şubat'ta Divan Bursa'da IDP sponsorluğunda yapılacaktır. Lütfen 45 dakika öncesinde sınav lokasyonunda olunuz.

 

IELTS sınav sonucunuz 13 gün içerisinde açıklanacaktır. 


ÖNEMLİ NOT:  Lütfen sınava gelirken T.C. kimliğinizi ya da pasaportunuzu yanınıza almayı unutmayınız! Başka bir kimlik ya da ehliyet kabul edilmeyecektir.

Sınava katılım sağlayamayacağınızı önceden bildirmemeniz ya da sınav kaydınızı iptal etmemeniz halinde, gelecekte gerçekleşecek olan ücretsiz sınavlara kayıt hakkınız olmayacaktır.

Have questions about IDP IELTS PRETEST BURSA? Contact IDP Education IELTS Turkey

When & Where


Divan Bursa
11 Doktor Rüştü Burlu Caddesi
Bursa 16080
Turkey

Saturday, February 17, 2018 from 10:00 AM to 1:30 PM (Eastern European Standard Time Turkey Time)


  Add to my calendar

Organizer

IDP Education IELTS Turkey

IDP Education IELTS

IDP Education, IELTS’in 3 ortağından biridir ve aynı zamanda IELTS sınavını Türkiye’de ve dünyada yapma hakkını elinde bulunduran 2 kurumdan birisidir.

IDP IELTS dünya çapında 1100'den fazla IELTS lokasyonunu yöneterek doğru kişilerin seçilmesi için IELTS sınav sonuçlarını kıstas olarak kullanan üniversiteler, meslek kuruluşları, işverenler ve hükümetler dâhil olmak üzere binlerce kuruluşa destek verir.

Bir diğer alanda da IDP Education, uluslararası öğrenci yerleştirme alanında dünya çapında ,30 farklı ülkede, 90’dan fazla ofisle, Avustralya, Birleşik Krallık, İrlanda, ABD, Kanada ve Yeni Zelanda’da eğitim görmek isteyen öğrencilere hizmet vermektedir.

38 Avustralya Üniversitesi’nin sahibi olduğu IDP Education, 50 yıldan uzun bir süredir dünya çapında uluslararası eğitim alanındaki liderliğini sürdürmektedir. IDP bu süre zarfında 450,000’den fazla öğrenciyi istediği eğitim programına yerleştirmiştir.

2017 yılında da dünyadaki en kapsamlı yurtdışı program arama - karşılaştırma web-sayfalarının sahibi olan Hotcourses International'ı satın alarak, eğitim alanındaki ilerlemelerin devam etmektedir. 

  Contact the Organizer

Interested in hosting your own event?

Join millions of people on Eventbrite.

Please log in or sign up

In order to purchase these tickets in installments, you'll need an Eventbrite account. Log in or sign up for a free account to continue.