HR Happy Hour
Free
HR Happy Hour

HR Happy Hour

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Fabrik

Vabriku 6

Tallinn

Estonia

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

HR Happy Hour ei ole tõsine personalijuhtide üritus, kus saab targemaks ja õpib palju uusi praktilisi asju, mida igapäevatöös kasutada. Selleks on juba hulganisti seminare ja konverentse.
HR Happy Hour on üritus, kus saab nalja, kuuleb vahvad lugusid põnevatelt inimestelt ja mis teeb tuju ütlemata heaks* . Näpuotsaga jagame siiski ka uudiseid selle kohta, mida uut HR valdkonnas toimumas on.

* Hea tuju garantii! Kelle tuju ei parane vähemalt 10% võrra, selle saadame tasuta massaazi?

Oodatud on inimesed, kes tunnevad huvi HR valdkonna ja selles toimetavate inimeste vastu.

Mis sel korral uudist?
Külaliste seas on nii Eestis kui mujal kuulus - Ragnar Sass. Ragnar on legendaarne mitmes mõttes, olles käima tõmmanud mitu maailmakuulsat ettevõtmist, nende seas Garage48 ja Pipedrive. Täna on Ragnar ametis uue laheda HR tööriista loomisega. Kas 360 tagasiside ja aastased arenguvestlused on surnud? Mida olulist on Ragnar oma senistest tegemistest õppinud ja kas Euroopa kuulsaim startup-koer töötab seni Pipedrives või tegi ClanBeat talle parema pakkumise? Neile ja paljudele teistele küsimustele saame vastused kohapeal.

Teiseks külaliseks on Kairi Pauskar, kes ehitab igapäevaselt maailmas ühe tuntuima ettevõtte meeskonda. Kuidas saab ühest projektijuhist maailma suurima startupi, TransferWise´i HR arhitekt? Kuidas näeb välja Kairi tavaline tööpäev, mida ta kõige enam selles naudib? Kas ja milliseid ohvreid peab tooma, et osaleda revolutsioonis?
Seda kõike ja palju muud põnevat jagab Kairi.

GoWorkaBit pakub tervislikke suupisteid ja väga tervislikku veini ;)
Üritus on tasuta ja kohtade arv on limiteeritud!

Share with friends

Date and Time

Location

Fabrik

Vabriku 6

Tallinn

Estonia

View Map

Save This Event

Event Saved