Sales Ended

HISZPANIA - wakacyjna przygoda z Blue Pearl

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Barcelona

Barcelona

Spain

View Map

Event description

Description

Hiszpania ma w moim serce szczególnie miejsce. Jest to kraj, który zawsze zachwyca mnie na nowo. Małe malownicze domki, piaszczyste plaże, palmy. Paella z owocami morza, tapas, sangia przy zachodzie słońca. No i ta wiecznie słoneczna pogoda. Ja pokochałam Hiszpanię całym sercem, mieszkałam w tym miejscu przez 3 lata i często chętnie do niej wracam. A teraz chciałabym zabrać Was w tę niesamowitą podróż. Chciałabym Wam pokazać wszystkie uroki tego kraju. Kierunek Barcelona i Sitges! Co będziemy robić? Wszystko na co mamy ochotę. To nie jest wycieczka z biurem podróży, ale przygodowy wypad 12 przebojowych babeczek. Pełen niespodzianek, śmiechu, rozmów do rana i hektolitrów wina (lub wody jak kto lubi) Przedłużmy sobie lato i przywitajmy wrzesień w ciepłych promieniach hiszpańskiego słońca.


PROGRAM:


4.09 - Wtorek

Przylot do Barcelony, lot bezpośredni z Warszawy Modlin z Ryanair ląduje o 23:45. Jeśli zdecydujecie sie na inne połączenie to proszę o wiadomość - postaram się zaaranżować transport lub dać wskazówki jak dotrzeć na miejsce. Powitalny drink na miejscu. Nocleg w centrum Barcelony.


5.09 - Środa

Wspólne śniadanie. Po śniadaniu spacer uliczkami Barcelony. La Rambla, targ La Boqueria, Port, La Barceloneta i czas na plaży. Będzie czas na zdjęcia i zakupy. W porze lunchu piknik w Parku Ciutadella. Wieczorem spacer po Gotyckiej częsci miasta. Pokażę Wam moje ulubione zaułki Barcelony i spróbuję sprawić byście poczuli klimat tego miasta.6.09 - Czwartek

Joga o poranku na plaży przy wschodzie słońca. Wspólne śniadanie na plaży. Dla chętnych kąpiel w morzu. Po południu lunch menu el dia. Dzień zakończymy 2-3 godzinnym rejsem na jachcie. Będziemy żeglować wzdłóż wybrzeża Barcelony. Podziwiać przepiękne widoki. Będą zapewnione hiszpańskie przekąski i lampka musującego wina - cava. Dla chętnych kąpiel. Po obejrzeniu zachodu słońca, powrót na ląd.7.09 - Piątek

Po śniadaniu pakowanie i wykwaterowanie z pokoi. 40 minutowa podróż pociągiem do małego miasteczka pod Barceloną - Sitges. Zakwaterowanie w nowym miejscu. Lunch w mojej ulubionej afrykańskiej knajpce. Spacer po miasteczku, czas na plaży. Wieczorem tour po hiszpańskich tapas i fiesta w lokalnych barach.


8.09 - Sobota

Po śniadaniu czas wolny. W porze lunchu wspólne gotowanie paelli. Po południu wyjście na plaże, gdzie będą warszataty artystyczne. Kreatywne malowanie obrazów przy winie i szumie fal. Wieczorny mini piknik na skałach. Dla chętnych nightlife - fiesta w lokalnych klubach i barach.9.09 - Niedziela

Po śniadaniu wyjście na 2-godzinny trekking po górach wzdłóż wybrzeża i plażowanie na ukrytych dzikich plażach. Obiadokolacja w jednej z lokalnych knajpek.


10.09 - Poniedziałek

Po śniadaniu czas wolny. Możemy go spędzić razem lub osobno według upodobań. Czas na zakupy, zwiedzanie miasta, plażowanie i odpoczynek. Wieczorem wspólne spotkanie podsumuwujące wyjazd.


11.09 - Wtorek

Po śniadaniu pakowanie i wymeldowanie z mieszkania. Przejazd busem do lotniska. Wylot do Warszawy (jeśli wybierzecie połączenie z Ryanair) o godzinie 16:55


W programie również przygody i atrakcje niespodzianki.


Podsumowanie:

Data: 4-11.09.2018

Miejsce: Barcelona + Sitges

Ilość uczestników: 10 osób + 2 opiekunów

Zakwaterowanie: Głównie większe mieszkania - całe dla nas (może zaistnieć sytuacja dzielenia z inną uczestniczką jednego większego łóżka (to przez minimalizowanie kosztów) - wyjazd będzie tylko dla kobiet, a pod koniec tripu zapewne będziemy jak jedna rodzina :) więc mam nadzieję, że nie będzie to problemem. I/LUB Hostele

Wyżywienie: śniadania

Transport lokalny: pociągi, busy / taksówki

Przelot: najlepiej bezpośredni z Warszawy Modlin do Barcelony El Prat (Ryanair) lub z kilku miast w Polsce (Wizzair)

CENA: 550 €


Cena zawiera:

 • 3 noclegi w centrum Barcelony

 • 4 noclegi w miasteczku Sitges

 • wszystkie transfery wynikające z planu

 • 7 śniadań

 • niektóre lunche/kolacje - te przygotywane wspólnie (pikniki, paella)

 • atrakcje w programie - rejs jachtem, zajęcia jogi, zajęcia kreatywne

 • opiekę polskiej obsługi


Cena nie zawiera:

 • przelotów - cena od 300 zł w dwie strony (cena może wzrosnąć wraz z upływem czasu), plan jest skonstruowany pod lot Ryanair z Warszawy Modlin w terminie 4-11.09 ALE jeśli macie ochotę lub jest Wam wygodniej wybrać inne połączenie to już Wasza decyzja. Nie chcę Was również ograniczać co do powrotu, może tak Wam się spodoba, że postanowicie zostać kilka dni dłużej... A może na stałe :-)

 • ubezpiecznia - każdy z uczestników jest zobowiązanu do wykupu własnego ubezpiecznia

 • jedzenia kupowanego na mieście - to według preferencji i apetytu każdego uczestnika :-) Głównie będziemy stołować się w tańszych knajpkach. Cena 3 daniowego lunchu w porze siesty to ok 10-15 €

 • alkoholu - oprócz tego zapewnionego w planie :-) Podczas wieczorno-nocnych wyjść alkohol kupujecie na własny koszt. Średnia cena drinka 7 €, cena szklanki piwa/kieliszka wina 3 € W wersji budżetowej istnieje legalna możliwość wcześniejszego kosztowania alkoholu na plaży. Również według uznania :-)

 • wydatków własnych - zakupów etc.


Jak zarezerwować wyjazd:

Rezerwacja wyjazdu będzie przebiegać w kilku etapach.

1. Rezerwacja wstępna - bezpłatna. Jako, że jest to pierwszy taki wyjazd, który organizuję chciałabym najpierw poznać Waszą frekfencje. W razie nie zgłoszenia się odpowiedniej ilości osób wyjazd może nie zostać zrealizowany. Kliknij na przycisk rezerwacja wstępna TYLKO jeśli jesteś napewno przekonana, że chcesz i będziesz mogła pojechać. Rezerwacja ta jest bezpłatna i pomaga sporządzić listę uczestników. W przypadku większej ilości uczestników niż miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

2. Rezerwacja miejsca z potwierdzeniem i wpłatą wpisowego - Po sporządzeniu listy wyślę do Was maile potwierdzające uczestnictwo w wyjeździe. Po otrzymaniu e-maila z potwierdzeniem uczestnik powinien dokonać przelewu zadatku w wysokości 150 euro w przeciągu 24 godzin. Dane potrzebne do transferu zostaną podane w treści wiadomości.

3. Całkowita kwota wyjazdu - 550 € pomniejszone o wartość wpisowego powinna zostać przesłana na konto organizatora nie później niż do 15 czerwca 2018 roku.

4. W przypadku gdy uczestnik wyjazdu nie będzie mógł wziąć udziału w wyjeździe kwota zadatku nie jest zwracana.

5. Wpłacając zadatek uczestnik potwierdza akceptacje regulaminu wyprawy znajdujący się w załączniku wiadomości e-mail potwierdzającej uczestnictwo.

Share with friends

Date and Time

Location

Barcelona

Barcelona

Spain

View Map

Save This Event

Event Saved