Skip Main Navigation
Page Content
This event has ended

Save This Event

Event Saved

Hello World: přednáška Alice Rawsthorn

CZECHDESIGN

Wednesday, September 23, 2015 from 6:30 PM to 8:00 PM (CEST)

Hello World: přednáška Alice Rawsthorn

Ticket Information

No tickets available.

Share Hello World: přednáška Alice Rawsthorn

Event Details

PŘEDNÁŠKA ALICE RAWSTHORN

!!! SLEDUJTE TYTO STRÁNKY, V PŘÍPADĚ ZRUŠENÍ REZERVACÍ UVOLNÍME DALŠÍ MÍSTA !!!

Přednáška světově uznávané teoretičky a kritičky designu, která se do povědomí českého publika dostala díky vydání překladu její úspěšné publikace „Hello World: Where design meets life“ (v českém překladu "Zdravím světe: Jak design vstupuje do života“) v roce 2014. 

Na její sloupky o designu pro světové vydání deníku The New York Times čekají každý týden čtenáři z celého světa. Tato výrazná osobnost reflektující obor design na světové úrovni je zároveň fejetonistkou pro uznávaný britský časopis o umění a kultuře Frieze. Fanoušci módního průmyslu jistě znají její uznávaný životopis Yvese Saint-Laurenta.

Alice Rawsthorn odstartuje podzimní cyklus přednášek a workshopů zahraničních odborníků a designérů s názvem Budoucnost designu, který pořádá organizace CZECHDESIGN.

Více informací: http://budoucnostdesignu.czechdesign.cz/

PŘEDNÁŠKA PROBĚHNE V ANGLICKÉM JAZYCE A JE PRO VŠECHNY ZÁJEMCE PŘÍSTUPNÁ ZDARMA.

Have questions about Hello World: přednáška Alice Rawsthorn? Contact CZECHDESIGN

When & Where


Projekt je podpořen Fondem EHP. UMPRUM
Nám. Jana Palacha 80
110 00 Praha
Czech Republic

Wednesday, September 23, 2015 from 6:30 PM to 8:00 PM (CEST)


  Add to my calendar

Organizer

CZECHDESIGN

CZECHDESIGN je organizace, která dlouhodobě prosazuje uplatňování designu v praxi. Provozuje webový portál o českém designu, podporuje a propaguje české designéry, v rámci poradenských služeb poskytuje konzultace, pořádá designérské soutěže, tendry a mediální kampaně.

V roce 2016 plánujeme:

  • přednáškový cyklus zahraničních řečníků Budoucnost designu, např. Design Council, Swedish School of Textiles, více na budoucnostdesignu.cz
  • výstavy v GALERII CZECHDESIGN, Luxiom: The Story Behind - příběh kreativního start-upu Tomáše Hovorky, prezentace studentských prací, výstava Dekor představující mladou generaci designérů porcelánů a keramiky, výstava zlínských ateliérů Produktový design a Digitální design FMK UTB
  • výstava Digitální design: Pohled za pixely se letos vydává na putování po ČR - v dubnu se objevila ve Zlíně, v květnu navštíví Brno, během září pak zavítá do Plzně

Sledujte www.czechdesign.cz a naše sociální sítě. Jsme na facebooku, instagramu, twittru i pinterstu!

 

 
  Contact the Organizer

Interested in hosting your own event?

Join millions of people on Eventbrite.

Please log in or sign up

In order to purchase these tickets in installments, you'll need an Eventbrite account. Log in or sign up for a free account to continue.