Free

HEAL YOUR LIFE - 2 saatlik ücretsiz tanıtım etkinliği 11 Mayıs 2017 tarihin...

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

East Twickenham Neighbourhood Association

13 Rosslyn Road

Twickenham

TW1 2AR

United Kingdom

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

Düşündüğünüz her şey, yaşayacağınız hayatın belirleyicisidir. Düşünce şeklinizi değiştirerek, yaşam biçiminizi de pozitif yönde değiştirebilir ve yaşamınızda güçlü dönüşümler yaratabilirsiniz. Heal Your Life Workshop®, kişiye kendini ve hayatını nasıl iyileştireceğini, hayatının her alanında daha mutlu, huzurlu ve tatminkar deneyimlere nasıl ulaşacağını uygulamalı olarak öğretir.

* Louise Hay, dünyaca ünlü bir konuşmacı, yazar ve eğitmendir. Yazdığı kitaplar ve öğretileri ile dünyada milyonlarca kişinin yaşamına çok güçlü dönüşümler sağlamıştır. 1980’li yıllardan itibaren dünyada “insanın kendisini ve hayatının her alanını iyileştirme” akımının öncüsü olmuş, kişisel gelişim dünyasının en önemli ikonlarından birisidir. “You Can Heal Your Life” (Hayatınızı İyileştirebilirsiniz) kitabı elli milyon adet satmış, dünyada neredeyse her dilde yayınlanmıştır.

Büşra Sesişen Aydın 1976 yılında doğmuş, 20 yılı aşkın kurumsal hayatında perakende, satış, insan kaynakları uzmanlığı ve yöneticilik yapmıştır. 2003 yılından beri kurumsal firmalarda eğitmen, danışman ve yönetici olarak çalışmış ve halen çalışmaktadır. Profesyonel Koç ve Lisanslı Heal Your Lİfe® Workshop Eğitmenidir.

Kişisel gelişim, yeniçağ felsefeleri, kadim öğretiler, spiritüalizm ile ilgili birçok eğitime katılmakta ve seminerler/grup çalışmaları düzenlemektedir. 11 Mayıs 2017 tarihinde HEAL YOUR LIFE Workshop'unu tanıtmak amacıyla Londra'da bizimle olacak.

Share with friends

Date and Time

Location

East Twickenham Neighbourhood Association

13 Rosslyn Road

Twickenham

TW1 2AR

United Kingdom

View Map

Save This Event

Event Saved