Skip Main Navigation
Page Content

Save This Event

Event Saved

Hacking Arguments aruteluõhtu

SpeakSmart

Wednesday, May 2, 2018 from 6:00 PM to 8:00 PM (EEST)

Hacking Arguments aruteluõhtu
Available Dates

Ticket Information

Type Remaining End Quantity
Hacking Arguments 29.11 aruteluõhtu 21 Tickets May 1, 2018 Free  

Share Hacking Arguments aruteluõhtu

Event Details

Väitlemine on intellektuaalne spordiala, umbes nagu male. Ainult et malelaua asemel on tavaline koosolekulaud paberi ja pastakaga ning malendite asemel mõtted, argumendid, tõestused. Põhjuseid väitlusega tegelemiseks on palju – mõnele meeldib avalikust esinemisest tekkiv adrenaliin, teisele seltskond, kolmandale arutleda huvitavate ja vastuoluliste teemade üle.

Tulemuslikuks toimimiseks meeskonnana on samuti määrav seesama väitlusoskus – oskus ennast selgelt ja argumenteeritult väljendada ning võrdselt tähtsana oskus struktuurselt ja empaatiliselt kuulata. Töösituatsioonides on väitlus hea viis arutada oma organisatsiooni järgmiste sammude üle argumenteeritult, rahulikult, jõudes hiljem ka kaalutletud otsuseni.

Hacking Arguments õhtul kuulame maailmatasemele väitlust, näiteks Munk Debates ja Intelligence Squared sarjast ning arutleme koos Eesti tippmõtlejate ja -väitlejatega väitluse vormi ja sisu üle ehk mis olid head argumendid, millist sisu oleks selle teema puhul veel võinud sisse tuua, milline oli kõnede ja väitluse struktuur jne. Saad loomulikult kaasa arvata, aga võid ka niisama kuulata ja mõelda, kas märkasid videos samu argumente, panid tähele, millise looga esineja oma kõnet alustas või kas kõnel oli sinu jaoks sama selge struktuur või mitte. Ühesõnaga, aktiivsus sel õhtul on Sinu kätes ehk saad oma osalemiskogemust ise muuta.

Liitu õhtuga, kui oled mõelnud, et väitlus huvitab Sind, aga ei ole sellega veel tutvust teinud. Tule kohale, isegi kui Sa ei taha kohe kaasa arvata või Sul on väitluse suhtes eelarvamused. See ei ole koolitus. See ei ole filmiõhtu. See on maailmatasemel arutelu analüüs koos Eesti tipptegijatega. Videod on inglise keeles ilma tõlketa.

Kui tahad enne kohtumist väitluse põhilise elemendi, argumendi, kohta rohkem teada, siis saad läbida eelnevalt SpeakSmart videokoolituse. Video vaatamine ei ole kohustuslik, vaid lisavõimalus.

Hacking Arguments avakohtumine toimub 29. novembril kell 18:00 – 20:00. Osalemine tasuta. Pane end kirja!

Järgmised kohtumised toimuvad 07.02 ja 02.05.2018.

Üritust korraldab sotsiaalne ettevõte SpeakSmart.
Have questions about Hacking Arguments aruteluõhtu? Contact SpeakSmart

Save This Event

Event Saved

When & Where


SpeakSmart
Telliskivi 60A
Hoone A3, 4. korrus
10412 Tallinn
Estonia

Wednesday, May 2, 2018 from 6:00 PM to 8:00 PM (EEST)


  Add to my calendar

Organizer

SpeakSmart

SpeakSmart® on juhtiv argumenteeritud mõtlemis- ja suhtlemisoskuste õpetaja Eestis. Juhindume missioonist juurutada mõtteviisi, et ühiskonnas toimuvates dialoogides saab määravaks tugevam argument, mitte tugevama argument ning õpetame selleks vajalikke oskusi. 

  Contact the Organizer

Interested in hosting your own event?

Join millions of people on Eventbrite.

Please log in or sign up

In order to purchase these tickets in installments, you'll need an Eventbrite account. Log in or sign up for a free account to continue.