Hackathon BrainCode 2019

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Warszawa, Poznań, Toruń

Poland

View Map

Event description

Description

BrainCode 2019 | from offline to online

Pomimo powszechnego dostępu do Internetu sprzedaż w e-commerce to wciąż jedynie 10.2% globalnego rynku handlu detalicznego (5.0% w PL). Przełamywanie barier zakupowych pomiędzy offline a online to jedno z wyzwań dzisiejszej branży e-commerce. W Allegro identyfikujemy kilka obszarów, które mogą stanowić kluczowe bariery pomiędzy zakupami offline a online. Jednym z nich jest obszar dostaw.

AllegroSmart! zmienia oblicze polskiego rynku e-commerce i doświadczenie zakupowe klientów. Uczestnicy będą mieć dobę, aby zmierzyć się z wypracowaniem rozwiązań pomagających pokonać bariery zakupowe pomiędzy offline a online.


Możesz zarówno wybrać zadanie przygotowane przez naszych inżynierów i zobaczyć jak wygląda ich praca na co dzień (dostarczymy potrzebne dane/ dostęp do api), lub stworzyć swój projekt, propozycję usprawnienia działania Allegro w zaproponowanych przez nas kategoriach. Więcej szczegółów wkrótce.

Jeśli programowanie i zespołowa rywalizacja to coś dla Ciebie, a dodatkowo chciałbyś/ chciałabyś wygrać staż w jednym z naszych zespołów – BrainCode to wydarzenie zdecydowanie dla Ciebie! Kto wie, może będziesz miał/miała szansę dokończyć projekt jako stażysta lub pracownik Allegro? ;)


Więcej informacji: allegro.tech/braincode

Date and Time

Location

Warszawa, Poznań, Toruń

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved