Free

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

ING İnovasyon Merkezi

Esentepe Mahallesi No:4 Polat Plaza

Kaya Sokak

İstanbul, Şişli

Turkey

View Map

Event description

Description

# Growth Meetup 7

Yedincisini düzenlediğimiz Growth Meetup Istanbul'un bu ayki konuğu Pixery (Funimate + Impresso) Co-Founder / CEO Kemal Uğur.

Her ay farklı konuklarla büyüme konusunda en önemli yaklaşımları masaya yatırdığımız Growth Meetup İstanbul etkinliğimizde bu ay "Mobil Uygulama Pazarı ve Büyüme" konusunu masaya yatıracağız.

Özellikle yurt dışı pazarındaki başarılarıyla dikkat çeken Pixery, yaptığı mobil uygulamalarla globalde 40 milyonun üzerinde kullanıcıya ulaştı. Bu süreçte potansiyel müşterilerine ulaşmak için neler yaptı? Hangi büyüme stratejilerini uyguladı?

Tüm bunları ve daha fazlasını Kemal Uğur ile konuşmak için her zamanki gibi 23 Ocak Çarşamba günü yeni yerimizde ING İnovasyon Merkezi'ndeyiz.

Konuşmacı: Kemal Uğur (Co-Founder / CEO - Pixery)
Konu: Mobil Uygulama Pazarları ve Büyüme
19.00 - 19.30: Tanışma
19.30 - 19.50: Konuk Sunumu
19.50 - 20.00: Çay kahve almaca
20.00 - 20.30: Söyleşi

Mekan: ING İnovasyon Merkezi

Adres: Esentepe Mahallesi, No:4 Polat Plaza Esentepe, Ali Kaya Sk., 34394 Şişli/İstanbul

Not: Etkinliğimizin kontenjanı sınırlı sayıdadır.

Sponsorlar Hakkında

Kolay İK: Türkiye’nin ilk bulut tabanlı personel yönetim yazılımı Kolay İK, tüm personel yönetimi süreçlerinizi tek yazılımla yönetmenizi sağlıyor.

bidolubaski.com: Türkiyenin en büyük online matbaası bidolubaski.com tüm baskılı ürün ihtiyaçlarını tek bir noktadan çözmenizi sağlıyor.

Mekan Sponsoru

ING İnovasyon Merkezi: ING Bank'ın Dijital İnovasyon Atölyesi olarak Mayıs 2016'da hayata geçirilen ING İnovasyon Merkezi; ArGe çalışmaları ile kurumiçi girişimcilik faaliyetlerinin yürütülmesi ve startup ekosistemiyle işbirliklerinin geliştirilmesi için merkez rolü oynamaktadır.

Share with friends

Date and Time

Location

ING İnovasyon Merkezi

Esentepe Mahallesi No:4 Polat Plaza

Kaya Sokak

İstanbul, Şişli

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved