Free

Girişimcilik Yolculuğum (GH Fatih)

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

SANTRAL

Tahtakale Mahallesi, Vasıf Çınar Cad. No:23, 34116 Fatih, İstanbul

Fatih

Istanbul, 34116

Turkey

View Map

Event description

Description

Ne Yapacağız

Girişim bilgisi ve deneyimini sizlere sunmayı hedefleyen, girişimcilik alanında farkındalık oluşturmak odaklı etkinliklerimiz seminerler ve sohbetlerden oluşur. Seminerlerde, konusunda uzman ve girişimcilik alanında deneyim sahibi eğitmenler seçilmiş başlık ile ilgili sunumunu sizlere aktarır. Sohbetlerde, girişimcilik deneyim sahibi konuşmacımız bu süreç içerisindeki başarıları, zorlukları, başarısızlıklarını içeren girişim yolculuğunu sizlere sunar. Etkinliklerde, bilgi, deneyim ve öneriler paylaşılır, etkileşimli bir ortamda konuşmacılara sorularınızı sorma ve danışma imkanı da bulursunuz.

Etkinliğimiz ÜCRETSİZDİR. Lütfen http://www.bit.ly/girisimhareketi adresinden kesin kaydınızı oluşturmayı ve biletinizi almayı unutmayınız.

Etkinlik Kategorisi: Sohbet

Etkinlik Tarihi: 19 Kasım 2018, Pazartesi, 19:00-21:30

Mekan: SANTRAL

Adres: Tahtakale Mahallesi, Vasıf Çınar Cad. No:23, Fatih, İstanbul, Türkiye

Program Akışımız:

19:00-19:15 Kayıt

19:15-19:30 Networking

19:30-19:45 Girişim Hareketi Hakkında Bilgilendirme

19:45-20:30 Sohbet – Girişimcimiz Beyza Birand Ünverdi 1.Bölüm (45 dakika)

20:30-20:45 Ara (15 dakika)

20:45-21:30 Sohbet – Girişimcimiz Zafer Düztepe 2.Bölüm (45 dakika)

21:30 Kapanış

Etkinlik Konusu: Girişimcilik Yolculuğum (GH Fatih)

Etkinlik Hakkında: Bu Sohbet etkinliğimizde, Geçmişten Günümüze; Kadın Girişimcilerin Gücünü, Networking Nedir? ve Networker Kime Dedir? Etkili İş Ağı Nasıl Kurulur? yeni bir girişim sırasında oluşabilecek problemler, adımlar, hikayeleri paylaşacağımız sohbetimize bekleriz.

Konuşmacılar:

Beyza Birand Ünverdi | Birand Event Kurucusu

Zafer Düztepe | İstanbul Business Network Kurucusu

Konuşmacılar Hakkında:

Beyza Birand Ünverdi, aile şirketi olan Birand Tanıtım Matbaacılıkta 2011 yılından bu yana aktif olarak rol almaktadır.Girişimcilik ruhu ile, Türkiye'nin önde gelen ilaç firmalarını bünyesine katarak daha da büyütmüştür. 2017 yılında, Birand Event organizasyon firmasını kurmuştur. Kısa zamanda hem bireysel, hem kurumsal alanda organizasyon sektörüne hizmet vermiştir. Birand Event organizasyon alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Geçmişten günümüze, bünyesine kazandırmış olduğu geniş network ağını, Remax Gayrimenkul Hizmetleri ile gayrimenkul sektörüne adım atarak ta göstermiştir.Hizmet sektöründe, 3 alanda faaliyet göstermeye aktif olarak devam etmektedir. Hizmet sektörüne hitap eden girişimlerini, birbiri ile bağlantı kurarak müşteri portföyünü geliştirmektedir. 3 yıldır aktif üyesi olduğu JCI (Junior Chamber International) derneğinde, bu sene JCI Bahçeşehir şube başkanlığı görevini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. 2019 yılında JCI Türkiye yönetimine seçilmiştir. 2018 yılında JCI Bahçeşehir şubesi çatısı altında, network ağını güçlü bir şeklide kullanarak, şirketlerin ceo / kurucuları aynı zamanda Stk'lar ile yapmış olduğu seminerler ile hem derneğine, hem kendi girişimlerine önemli değerler kazandırmıştır. 3 yıldır sürdürdüğü sosyal sorumluluk projesi ile bir çok ünlü ismi dernek şubesine ve network ağına katmıştır. JCI (Junior Chamber International) Genç Liderler ve Girişimciler derneğinde, farklı alanlarda ödüller almaya hak kazanmıştır. (Avrupa ve Ulusal) Kagider (Kadın Girişimcileri Derneği) aylık toplantılarına aktif olarak katılım göstermektedir. Aynı zamanda Kagider derneği ile kurduğu bağlantılar ile iş birliği yaparak, JCI derneği Bahçeşehir şubesine, Türkiye'nin En başarılı 3 Kadın Girişimci seminerini gerçekleştirmiştir.

Zafer Düztepe, profesyonel hayatına 1994 yılında Unilever Holding Bilgi Teknolojileri departmanında başlamış, bir dönem San Francisco'da yaşadıktan sonra, Türkiye'ye dönmesi ile birlikte satış alanında çalışmıştır. 2010 yılında başlayan Networking çalışmaları sonrasında, 2012 yılında İstanbul Business Network grubunu kurmuştur. İstanbul Business Network grubu, 10.000'e yakın üye sayısı ile her sektörden Networking yaparak iş ve sosyal çevresini geliştirmek isteyen kişileri içeren bir gruptur. Zafer Düztepe düzenli Networking tanışma toplantıları, sivil toplum kuruluşları ve kulüplerde aktif olarak yer aldığı BİR YIL içerisinde 10000 den fazla kişi ile tanışmıştır. Kartvizit koleksiyonunda 20,000 den fazla girişimci, iş adamı ve profesyonel vardır. 2010 yılı itibariyle Satış Yöneticisi olarak danışmanlığını yaptığı firmaların yeni müşteriler kazanmaları için çalışmıştır. İstanbul Business Network grubunun yanı sıra, Topluluk Önünde Konuşma ve Liderlik Kulübü Toastmasters, Genç Liderler Girişimciler JCI derneğine ve Girişim Hareketi oluşumuna katkı vermekte, gönüllü çalışmalara katılmaya devam etmektedir. İstanbul Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Haliç Üniversitesi Pazarlama Dâhileri Zirvesi, Şehir Üniversitesi Kariyer Festivali, İstanbul Teknik Üniversitesi İletişim Ustalığı Zirvesi ve PMI Türkiye (Project Management Institute)'de ve Girişim Hareketi oluşumunda Networking nedir, Etkili İletişim, İnsan Tanıma Sanatı ve Kariyeri üzerine bilgi ve deneyimlerini paylaştığı seminerler ve eğitimler vermiştir. Üniversitelerde, derneklerde ve organizasyonlarda seminerler vermeye devam etmekte, 2018 yılı itibariyle iletişim ustalığı üzerine eğitimleri vermektedir. 13 farklı organizasyon içerisinde Networking faaliyetlerine ve profesyonel danışmanlık hizmetlerine devam etmektedir. Güvenlik Kamerası Sektöründe kurmuş olduğu 5K Vizyon Anonim Şirketi üzerinden, GEG Güvenlik KamerasıTeknolojilerinin İstanbul bölge dağıtıcısı olarak, İstambul’un tamamını kapsayan bir bayi ağı organizasyonunu kurmakta, güvenlik kamerası ihtiyacı olan firmalara güçlü bayi ağı ile anahtar teslim projeler gerçekleştirmektedir.

Share with friends

Date and Time

Location

SANTRAL

Tahtakale Mahallesi, Vasıf Çınar Cad. No:23, 34116 Fatih, İstanbul

Fatih

Istanbul, 34116

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved