Girişimcilik Dünyası Fırsatları (GH Bandırma)

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Babylon Cafe & Kitchen

Haydarçavuş Mh. Cumhuriyet Meydanı No: 6 Bandırma, Balıkesir

Bandırma

Balıkesir

Turkey

View Map

Event description

Description

Girişimcilik Dünyası Fırsatları (GH Bandırma)

Seminerde Girişimcilik Dünyası paydaşları hakkında bilgiler verilecek, yurtiçi ve yurtdışında bu yolculuk ile ilgili fırsatlar ve destekler paylaşılacaktır. Girişim Yatırım Ağlarının çalışma modelleri, nasıl yer alınabileceği, roller hakkında bilgiler paylaşılacaktır. Bu ağlarda etkili networking nasıl yapılır ve ipucuları paylaşılacak, ayrıca konuşmacıya sorularınızı sorma imkanı bulacaksınız. sorularınızı sorma ve danışma imkanı da bulacaksınız.

İSMAİL HAZNEDAR | Girişim Hareketi Kurucusu ve Ülke Direktörü

İsmail Haznedar, büyüyen işletmelere yönetim danışmanlığı hizmeti sunan Stratejik İşler firmasının Kurucu Başkanı’dır. 2010 yılında Türkiye’de Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Derneği başkanlığını yürüten İsmail Haznedar, 2011 yılında seçildiği JCI Yönetim Kurulu sonrasında 2015 yılında JCI Dünya Başkanı olarak görev yapmıştır. ODTÜ İşletme mezunu olan İsmail Haznedar, Pazarlama alanında Yüksel Lisans derecesini tamamlamış ve Yönetim Organizasyon alanında doktora çalışmalarını sürdürmektedir. Alanındaki en eski ve köklü kuruluş olan Strategic Planning Society (SPS)’nin onursal üyesi, Türkiye temsilcisi olan Stratejik Planlama Derneği’nin de kurucu başkanıdır. Akredite Danışmanlık (CMC) ve uluslararası eğitimleri ile Certified National Trainer (CNT) belgesi sahibidir. Son on yıldır, pek çok farklı kurumun davetlisi olarak, eğitimler ve konuşmacı olarak paylaşımlarda bulunmakla birlikte, yine büyüyen işletmeler, üniversiteler, STK’lar ve kurumlar için strateji, liderlik ve girişimcilik odaklı danışmanlık çalışmalarını, gelişim ve eğitim projelerinin yürütücülüğü görevini almıştır. Türkiye Melek Yatırımcılar Derneği ve Fütüristler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Kongre Üyesi, Yönetim Danışmanları Derneği (YDD) Üyesi ve JCI Senatörüdür. Makedonya doğumlu olan İsmail Haznedar, İngilizce konuşabilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Girişim bilgisi ve deneyimini sizlere sunmayı hedefleyen, girişimcilik alanında farkındalık oluşturmak odaklı etkinliklerimiz seminerler ve sohbetlerden oluşur. Seminerlerde, konusunda uzman ve girişimcilik alanında deneyim sahibi eğitmenler seçilmiş başlık ile ilgili sunumunu sizlere aktarır. Sohbetlerde, girişimcilik deneyim sahibi konuşmacımız bu süreç içerisindeki başarıları, zorlukları, başarısızlıklarını içeren girişim yolculuğunu sizlere sunar. Etkinliklerde, bilgi, deneyim ve öneriler paylaşılır, etkileşimli bir ortamda konuşmacılara sorularınızı sorma ve danışma imkanı da bulursunuz.

Etkinliğimiz ÜCRETSİZDİR. Lütfen http://www.bit.ly/girisimhareketi adresinden kesin kaydınızı oluşturmayı ve biletinizi almayı unutmayınız.

Etkinlik Kategorisi: Seminer

Etkinlik Tarihi: 1 Ağustos 2019 Perşembe, 19:00-21:30

Mekan: Babylon Cafe & Kitchen

Adres: Haydarçavuş Mh. Cumhuriyet Meydanı No: 6 Bandırma

19:00-19:30 Kayıt ve Networking

19:30-19:45 Girişim Hareketi Hakkında Bilgilendirme

19:45-20:30 Etkinlik – Birinci Bölüm (45 dakika)

20:30-20:45 Ara (15 dakika)

20:45-21:30 Etkinlik – İkinci Bölüm (45 dakika)

21:30 Kapanış

Date and Time

Location

Babylon Cafe & Kitchen

Haydarçavuş Mh. Cumhuriyet Meydanı No: 6 Bandırma, Balıkesir

Bandırma

Balıkesir

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved