Free

Girişimcilere ve Hayali Olanlara: Kitlesel Fonlama - Moblobi.com

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

İTÜ ARI Teknokent

4 Katar Cad.

#1101

Sarıyer, İstanbul 34467

Turkey

View Map

Event description

Description

NEREDE? NE ZAMAN?

Girişimcilerin projelerinin fonlanmasını ve pek çok hayalin gerçeğe dönüşmesini sağlayacak olan Kitlesel Fonlama; yatırımcılar için de küçük bütçelerle yatırım sağlayacak yeni bir alternatif oluşturuyor.

Moblobi.com olarak Kitlesel Fonlama'yı 29 Haziran Cuma günü saat 18.30’da İstanbul Teknik Üniversitesi Arı 3 binası konferans salonunda sektörün önemli isimleriyle konuşuyor olacağız!

NELER KONUŞULACAK?

Kitlesel fonlama hakkında bilinmeyen ve netlik kazanmayan pek çok konu var. Bu nedenle Moblobi.com olarak Kitlesel Fonlama alanındaki bilgi kirliliğini engellemek ve bilinçliliği arttırmak adına sektörün profesyonelleri ile bir araya geleceğiz ve kafamızdaki soruları tartışacağız. Konunun önemli isimleriyle; sermaye hem de ödül bazlı kitlesel fonlama platformlarını ve nasıl çalıştığını, yeni çıkacak kitlesel fonlama yasasının neler sağlayacağını, bu sisteme nasıl ve hangi platformlardan girilebileceğini ve kitlesel fonlama hakkında merak edilenleri konuşuyor olacağız.

KİMLER KATILMALI?

Hem girişimcileri hem de bu girişim ve projelere yatırım yapacak olan olan yatırımcıları, aklındaki soru işaretlerinin silinmesi için etkinliğimize bekliyoruz.

KONUŞMACILAR KİMLER OLACAK?

Moderatörlüğü Moblobi.com olarak bizim gerçekleştireceğimiz etkinlik konuşmacılarının tümü çok yakında açıklıyor olacağız, takipte kalın:

  • Gülsüm Çıracı (StartupFon Kurucusu)

  • Diğer konuşmacılar çok yakında açıklanacak...

NASIL KAYIT OLABİLİRSİNİZ?

Etkinlik "ücretsiz" olup, kayıt zorunludur. Kontenjan sınırlıdır ve dolduğunda kayıt kapanacaktır.

Eventbrite'da bu sayfadan hemen kayıt olabilirsiniz. Ya da dilerseniz web sitemiz üzerinden buraya tıklayarak da kayıt yaptırabilirsiniz.

Her türlü sorunuzu bilgi bilgi@moblobi.com ’dan bize ulaştırabilirsiniz.

Share with friends

Date and Time

Location

İTÜ ARI Teknokent

4 Katar Cad.

#1101

Sarıyer, İstanbul 34467

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved