Girişimciler İçin Kişisel Marka Yönetimi

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Dreamwork Offices

Kurtuluş Mah. Atatürk Cad. No:95 /1 Adanaspor Apt.

Seyhan

Adana

Turkey

View Map

Event description

Description

Etkinlik Konusu

Girişimciler İçin Kişisel Marka Yönetimi

Konu Hakkında

İş dünyasında son 20 yılda bugüne kadar gelen tüm alışkanlık ve iş yapma biçimleri kökten değişti. Yeni iş dünyasında eskinin alışkanlıkları ve yöntemleri ile iş yapmak artık mümkün değil. Bugünün iş dünyasında olgular kadar algıları da yönetmek gerekiyor. Bunun yolu da sadece ürün ve hizmetlerin değil o ürün ve hizmetleri üreten girişimcilerin de kendi kişisel markalarını oluşturması ve yönetmesinden geçiyor. Bu seminerde girişimciler için kişisel marka oluşturmanın önemi ve yöntemleri ele alınırken, katılımcılara kendi kişisel markalarını oluşturmaları için gerekli yol haritası araçları sunulacaktır.

Konuşmacı

BARIŞ AVCI | Endüstri Mühendisi, Yönetim Danışmanı

Konuşmacı Hakkında

1975 yılında Artvin’ de doğdu. Çukurova Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden 1998 yılında mezun oldu. Aynı yıl Türkiye’nin ilk danışmanlık firmalarından Z Yönetim Danışmanlığı firmasında uzman olarak göreve başladı. 2000 yılından 2004 yılına kadar bu firmada Genel Müdür olarak görev yaptı. 2004 yılında KOBİGEM Eğitim ve Danışmanlık şirketini kurdu halen bu firmanın Genel Müdürlüğü görevini sürdürmektedir. Kalite, Gıda Güvenliği, Çevre Yönetimi ve İş sağlığı ve Güvenliği konularında Uluslararası Baş Denetçi olan Avcı 100’den fazla firmaya danışmanlık vermiş olup halen Kalite, Marka, Liderlik, Pazarlama, Satış ve Markalaşma konularında danışmanlık ve eğitim hizmeti vermeye devam etmektedir.

Ne Yapacağız

Girişim bilgisi ve deneyimini sizlere sunmayı hedefleyen, girişimcilik alanında farkındalık oluşturmak odaklı etkinliklerimiz seminerler ve sohbetlerden oluşur. Seminerlerde, konusunda uzman ve girişimcilik alanında deneyim sahibi eğitmenler seçilmiş başlık ile ilgili sunumunu sizlere aktarır. Sohbetlerde, girişimcilik deneyim sahibi konuşmacımız bu süreç içerisindeki başarılarını, zorluklarını, başarısızlıklarını içeren girişim yolculuğunu sizlere aktarır. Etkinliklerde, bilgi, deneyim ve öneriler paylaşılır. Etkileşimli bir ortamda konuşmacılara sorularınızı etkinlik sırasında sorma, danışma ve değerlendirme imkanı bulursunuz.


Etkinliğimiz ÜCRETSİZDİR. Lütfen http://bit.ly/gainglobal adresinden kaydınızı oluşturmayı unutmayınız.


Etkinlik Kategorisi: Seminer

Etkinlik Tarihi: 19 Eylül 2019 Perşembe, 18:00-20:30

Organizatör: Gain Global Çukurova

Mekan: Dreamwork Offices

Adres: Kurtuluş Mh. 64019 Sokak, Adanaspor Apt. No:5/A, 01120 Seyhan, Adana

Program Akışımız

18:00-18:30 Kayıt ve Networking

18:30-18:45 Çalışmalarımız Hakkında Bilgilendirme

18:45-19:30 Etkinlik 1.Bölüm (45 dakika)

19:30-19:45 Ara (15 dakika)

19:45-20:30 Etkinlik 2.Bölüm (45 dakika)

20:30 Kapanış

Date and Time

Location

Dreamwork Offices

Kurtuluş Mah. Atatürk Cad. No:95 /1 Adanaspor Apt.

Seyhan

Adana

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved