Free

Girişimciler İçin Bir Günde MBA (İstanbul)

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

eOfis Şişli Blackout

Abide-i Hürriyet Caddesi No: 211 A Blok Kat:1

Şişli

Istanbul, 34381

Turkey

View Map

Event description

Description

Eğitimimiz ÜCRETLİDİR. Ön Kayıt için teşekkür ederiz. Kesin Kayıt İçin: www.girisimokulu.org sayfalarını ziyaret ediniz.

GİRİŞİMCİLER İÇİN BİR GÜNDE MBA

Temel İşletmecilik Eğitimi

Eğitim Hakkında

Bir Günde MBA farklı öğrenim ve deneyime sahip olan bireylere iş dünyasını etkili bir biçimde değerlendirebilme ve yönetebilme becerisi kazandırmayı amaçlayan, temel iş teorileriyle pratik uygulamaları içerecek biçimde tasarlanmış, farkındalık yaratacak bir eğitimdir.

Neden Katılmalı

Yüksek öğrenimini işletmecilik dışında tamamlamış olan bireyler eksikliklerini gidermenin çözüm yolu olarak Master veya MBA yapmayı öngörmektedirler fakat bu uzun ve maliyetli bir süreci kapsamaktadır. Bir Günde MBA öğrenimleri sırasında ve sonrasında ihtiyaçları olan iş yaşamına yönelik tecrübeleri çok kısa zaman diliminde edinmek isteyen adaylara hitap etmektedir. Bir Günde MBA günümüz yoğun temposu içerisinde en değerli varlık olan zamanı en etkin şekilde kullanarak bilinmesi gerekenleri olabildiğince etkin verilmesini sağlamaktadır.

MBA kavramlarına çok yönlü bir bakış kazanma, genel metot ve yaklaşımlardan haberdarlık, iş zorunlulukları gerektirdiğinde hangi bilginin nasıl kullanılması gerektiğine dair pratik bilgi kazanımı programın diğer katkılarından olacaktır. Bu programla birlikte iş yönetiminde çok önemli olan küresel ve bütüncül bir bakış açısı kazanıp ekonomi, finans, insan kaynakları gibi alanlarda her türlü ortamda söyleyecekleriniz olacaktır.

Bu eğitim, girişimciler için işletme yönetiminin temel ilkelerini öğrenmek için iyi bir fırsat sunmaktadır. Bu eğitim ile birlikte, iş yönetiminde çok önemli olan bütünsel bir bakış açısı kazanıp ekonomi, finans, insan kaynakları gibi alanlarda söyleyecekleriniz olacaktır.

Kimler Katılmalı

  • Kendi işlerini başlatmak için işletme bilgisine ihtiyaç duyan girişimciler,
  • Girişimlerin her düzeyinde görev yapan bilgilerini yenilemek, güncelleştirmek isteyen profesyoneller,
  • Yöneticilik becerilerini geliştirmek isteyen yeni yöneticiler ve yönetici adayları,
  • Kariyerlerini geliştirme çabasında olan ve yöneticilik vasfı kazanmak isteyen üniversite mezunları,
  • MBA eğitimi için vakit bulamayan veya MBA eğitimine başlamadan önce fikir edinmek isteyen bireyler.

Eğitimin İçeriği

Açılış

MODÜL 1: İnsan // Yönetim, Liderlik, Organizasyon, Kıymet Yönetimi

MODÜL 2: Para // Finans, Muhasebe, Ekonomi, Trendler

MODÜL 3: Pazar // Pazarlama, Satış, Tanıtım, Marka, Müşteri, İletişim

MODÜL 4: Sistem // Strateji, Kalite, MIS, Proje Yönetimi, IT, İş Planı

Kapanış ve Soru&Cevap

Eğitmen Hakkında

İsmail Haznedar, Yönetim Danışmanı, CMC

İsmail Haznedar, büyüyen işletmelere yönetim danışmanlığı hizmeti sunan Stratejik İşler firmasının Kurucu Başkanı’dır. 2010 yılında Türkiye’de Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Derneği başkanlığını yürüten İsmail Haznedar, 2011 yılında seçildiği JCI Yönetim Kurulu sonrasında 2015 yılında JCI Dünya Başkanı olarak görev yapmıştır. ODTÜ İşletme mezunu olan İsmail Haznedar, Pazarlama alanında Yüksel Lisans derecesini tamamlamış ve Yönetim Organizasyon alanında doktora çalışmalarını sürdürmektedir. Alanındaki en eski ve köklü kuruluş olan Strategic Planning Society (SPS)’nin onursal üyesi, Türkiye temsilcisi olan Stratejik Planlama Derneği’nin de kurucu başkanıdır. Akredite Danışmanlık (CMC) ve uluslararası eğitimleri ile Certified National Trainer (CNT) belgesi sahibidir. Son on yıldır, pek çok farklı kurumun davetlisi olarak, eğitimler ve konuşmacı olarak paylaşımlarda bulunmakla birlikte, yine büyüyen işletmeler, üniversiteler, STK’lar ve kurumlar için strateji, liderlik ve girişimcilik odaklı danışmanlık çalışmalarını, gelişim ve eğitim projelerinin yürütücülüğü görevini almıştır. Türkiye Melek Yatırımcılar Derneği ve Fütüristler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Kongre Üyesi, Yönetim Danışmanları Derneği (YDD) Üyesi ve JCI Senatörüdür. Makedonya doğumlu olan İsmail Haznedar, İngilizce konuşabilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Program Detayları

Toplam Süre:

Eğitim bir gün (7 saat) şeklinde gerçekleştirilir. İhtiyaca ve katılımcı gruba göre kişiselleştirilmektedir.

Program

09:30-10:00 Kayıt ve Açılış

10:00-11:15 Modül 1

11:15-11:30 Kahve Arası

11:30-13:00 Modül 2

13:00-14:00 Öğle Arası

14:00-15:15 Modül 3

15:15-15:30 Kahve Arası

15:30-17:00 Modül 4

17:00-18:00 Kapanış / Soru ve Cevap

Eğitim Ücreti:

Eğitim Ücreti KDV dahil 250 TL'dir.

İlk 6 Kayıt ve Girişim Hareketi Network Üyeleri için indirimli kayıt fiyatı uygulanmaktadır.

Kahve Arası, Eğitim Malzemeleri ve Katılım Belgesi ücrete dahildir.

Öğle Arası Yemeği ücrete dahil değildir.

Kayıt İçin

www.girisimokulu.org

İletişim İçin

ePosta Adresi: egitim@girisimhareketi.com

Telefon Numarası: 0 555 100 44 44

Katılım Şartları

Minimum 6 kişinin katılımı ile eğitim gerçekleşir.

Kayıt Süresi

Eğitimler minimum 6 kişi kayıt işlemi tamamlandığında açılır ve sınıf için belirlenen kontenjan tamamlanacağı süreye kadar kayıt kabul edilir. Katılımcılar başvuru sırasına göre programa kabul edilmektedir. Kayıt işleminiz için size gönderilen onay e-postalarını lütfen takip ediniz. E-posta gelmemiş ise lütfen egitim@girisimhareketi.com adresinden veya 0 555 100 44 44 numaralı hattımızdan bize ulaşınız.

Eğitim Dokümanları ve Hizmetler

Eğitimin sonunda katılımcılara EĞİTİM ÖZETİ ve KATILIM BELGESİ sunulacaktır.

İptal ve Değişiklik

Herhangi bir nedenle katılamama durumunda, önceden bilgi verilmesi koşuluyla ödenen ücret, bir başka programda kullanılmak üzere açık hale dönüştürülebilir. Program öncesinde bildirilen katılımcı değişikliği kabul edilmektedir. Girişim Hareketi program yerini değiştirme, erteleme ve iptal etme hakkı saklıdır.

Share with friends

Date and Time

Location

eOfis Şişli Blackout

Abide-i Hürriyet Caddesi No: 211 A Blok Kat:1

Şişli

Istanbul, 34381

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved