Free

Girişim Savaşçısı (GİS) Vizyon Eğitimi / [İSTANBUL]

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Aydos Ormanları 3. Kapı

Kartal

Istanbul

Turkey

View Map

Event description

Description

GERÇEK BİR GİRİŞİMCİYE DÖNÜŞ!


Girişim Savaşçısı [GİS], dünyanın en sıra dışı girişimcilik organizasyonlarından birisidir. Türkiye'de özel olarak geliştirilen ve 5 yıldır büyük bir başarıyla devam ettirilen bu organizasyona katılanlar ilk etapta eşi görülmemiş bir eğitime tabi tutulurlar. Katılımcılar bu eğitim sürecinde hayat amaçlarını tespit eder, bunu bir girişimcilik projesine dönüştürür ve bu projelerini eğitim süreci içerisinde bilfiil hayata geçirirler. Bununla birlikte eğitimde yer alan son derece ilginç uygulamalar sayesinde vizyonlarını olabildiğine genişletir, gerçek potansiyellerini açığa çıkartır ve neticede asla vazgeçmeyen, özgüveni yüksek, dayanıklı ve donanımlı gerçek birer girişimciye dönüşürler.

Eğitimden başarıyla mezun olabilenler ise takibinde "Girişim Savaşçısı Özel Birliğine" seçilerek burada ömür boyu desteklenirler. Özel Birliğin amacı, üyelerinin projelerini büyütmek, küreselleştirmek ve dünyayı işbu girişimcilik projeleriyle farklı alanlarda değiştirmektir.

Şu an incelemekte olduğunuz Girişim Savaşçısı [GİS] Vizyon Eğitimi ise, yarım günlük bir süre içerisinde size Girişim Savaşçısı'nın ana bakışaçısını farklı uygulamalar eşliğinde aktarmayı hedefler. Bu eğitimimiz ile dünyada iz bırakmış büyük girişimcilerin sahip olduğu nitelikleri yakından tanıyacak ve girişimcilik/liderlik algınızda yepyeni bir ufuk açacaksınız.

GİS Vizyon Eğitimi (İçerik)
——————————————
    • Misyon Güdümlü Girişimcilik
    • Girişim Savaşçılığı Perspektifi
    • Mental Dayanıklılık Ve Duygusal Esneklik
    • Ekip Çalışması ve Birlik Anlayışı
    • Değerlerle Kararalım

    Kadro: Berke Sarpaş ve GİS Merkez Yürütme Kurulu mensupları

    Mekan: Aydos Ormanları 3. Kapı

    Zaman: 29.10.2017 Pazar 09.00-13.00

    *Kahvaltı kutusu ikramımızdır.
    *Üsküdar Marmaray istasyonundan 08.00’de bölgeye ücretsiz araçlar kaldırılacaktır.

    Etkinliğimiz ÜCRETLİDİR. Lütfen bu sayfa üzerinden kaydınızı gerçekleştirdikten sonra https://www.girisimsavascisi.org/tr/odeme adresini ayrıca ziyaret ederek burada "GİS Vizyon" seçeneğini işaretleyiniz ve ödemenizi tamamlayınız.

    Katılım Bedeli: 100TL (Ulaşım, kahvaltı kutusu, eğitim gereçleri ve KDV bu ücrete dahildir.)
    Share with friends

    Date and Time

    Location

    Aydos Ormanları 3. Kapı

    Kartal

    Istanbul

    Turkey

    View Map

    Save This Event

    Event Saved