Girişim Buluşması | Networking (GH İstanbul Anadolu)

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Desktech Ataşehir

İçerenköy Mh. Değirmenyolu Cd. Kutay İş Merkezi B Blok K: 1 Ataşehir

Ataşehir

İstanbul

Turkey

View Map

Event description

Description

Ne Yapacağız

Buluşmamızda; alanında uzmanların hap eğitimlerini ve sektörel bilgi paylaşımlarını dinleyebilir, girişim ekosistemi hakkında güncel bilgileri edinebilir, katılımcıların sektörleri ve işleri ile ilgili hizmetlerini öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra girişim dünyasındaki gelişmeleri takip edebilir ve girişim sunumlarını izleyebilirsiniz. Birbirimizi daha iyi tanımak ve verimli bir business networking yapmak için siz değerli üyemizi Girişim Hareketi Buluşması’na davet ediyoruz.


Girişim Hareketi kapsamında, gerçekleştirilen buluşma ve atölyelerde bireysel ve kurumsal üyelerimiz, ekip üyelerimiz ve alanında uzman davetli kişiler ve kurumlar ile bir araya geliyoruz. Etkinliğimiz GİRİŞİM HAREKETİ ÜYELERİMİZE ÖZEL KAPALI ve ÜCRETSİZ toplantılar olarak gerçekleştirilir. Üyemiz değilseniz, etkinlikte yer almak üzere http://www.girisimhareketi.com/davetiye sayfasındaki formu doldurarak ziyaretçi olarak bir kere katılmak üzere davetiye talebinde bulunabilirsiniz.


Etkinlik Kategorisi: Buluşma

Etkinlik Tarihi: 19.08.2019, Pazartesi, 19:00-21:30

Mekan: Desktech Ataşehir

Adres: İçerenköy Mh. Değirmenyolu Cd. Kutay İş Merkezi B Blok K: 1 Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Program

19:00-19:30 Açılış ve Gelişmeler Hakkında Güncelleme | Lider Direktör (30dk)

19:30-20:00 Konuk Konuşmacı: ZAHİT MUNGAN, Uçurtmanın Peşinde, Hava Fotoğrafcılığı (30dk)

20:00-20:30 Startup Network | İş Geliştirme (30dk)

20:30-21:00 Startup Pitch | Girişim Sunumu (30dk)

21:00-21:30 Networking ve Kapanış


Program Detayı

  • Buluşma Nedir? Girişim Hareketi çalışmalarında yer alan üyelerin yer aldığı platformdur. Sizleri de de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
  • Networkte Kimler Yer Alır? Lider Direktörler, Direktörler, Direktör Yardımcıları, Girişimciler, Eğitmenler, Mentorler, Danışmanlar, Uzmanlar, Bireysel ve Kurumsal Yatırımcılar, Şirketler, Kurumlar ve Paydaşlar
  • Programda Neler Var? Online Sosyal Ağ ile girişim grubunda yer alarak katılımcılarla etkileşim ve iletişim fırsatı, aylık gerçekleştirdiğimiz toplantıya davet edilme ve katılımcılarla İş Network çalışmasında yer alma fırsatı, seçilmiş İş Fikri ve Projeleri dinleme ve değerlendirme fırsatı.
  • Üyelik İle Sunulan İmkanlar Nelerdir? Üyelerin Yer Aldığı Sosyal Ağ İçinde Yer Alma, Özel Etkinliklere Katılma, Üye Toplantılarına Katılma, Girişim Dünyası Hakkında Güncelleme, Sektör Bilgilendirmesi, İş Fikri Sunumları

Date and Time

Location

Desktech Ataşehir

İçerenköy Mh. Değirmenyolu Cd. Kutay İş Merkezi B Blok K: 1 Ataşehir

Ataşehir

İstanbul

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved