Girişim Atölyesi | Değerlendirme (GH İstanbul Avrupa)

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Smartoffice Harbiye Ka Han

Cumhuriyet Caddesi No:40/5 34367 Elmadağ, Şişli, İstanbul, Türkiye

Şişli

Istanbul, 34367

Turkey

View Map

Event description

Description

Etkinlik katılımcılarımız ile tanışma, konuşma, paylaşılan fikirler duyma, geribildirim alma, birlikte geliştirmek üzere kişiler ile değerlendirme yapma imkanı bulacaksınız. Gelirken iş fikriniz var ve sunmak istiyor iseniz etkinlik önceden organizasyon ekibimiz ile web sayfasından proje dosyasını ulaştırarak iletişime geçiniz.


Proje başvurunuzu www.girisimhareketi.com sayfasından yapabilirsiniz. Seçilen proje ve girişimler etkinliğe davet edilecektir.

Girişim Hareketi kapsamında, gerçekleştirilen buluşma ve atölyelerde bireysel ve kurumsal üyelerimiz, ekip üyelerimiz ve alanında uzman davetli kişiler ve kurumlar ile bir araya geliyoruz. Etkinliğimiz GİRİŞİM HAREKETİ ÜYELERİMİZE ÖZEL KAPALI ve ÜCRETSİZ toplantılar olarak gerçekleştirilir. Üyemiz değilseniz, etkinlikte yer almak üzere http://www.girisimhareketi.com/davetiye sayfasındaki formu doldurarak ziyaretçi olarak bir kere katılmak üzere davetiye talebinde bulunabilirsiniz.

Etkinlik Kategorisi: Atölye

Etkinlik Tarihi: 11.06.2019, Perşembe, 19:00-21:30

Mekan: Smartoffice Harbiye Ka Han

Adres: Cumhuriyet Caddesi No:40/5 34367 Elmadağ, Şişli İstanbul

Program:

19:00-19:15 Kayıt

19:15-19:30 Networking

19:30-19:45 Program Hakkında Bilgilendirme

19:45-21:15 Girişim Projesi ve İş Fikri Sunumları

21:15-21:30 Kapanış

Program Detayı:

Girişim Atölyesinin Kapsamı Nedir?

Geliştirilen bir yöntem ile zihninizin rutin düşünce kalıplarının dışına çıkmasına katkıda bulunacak bir atölye olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda, katılımcılara projenizi sunabileceğiniz, beraber geliştirebileceğiniz, destekçiler bulabileceğiniz ortam sağlamaktadır. Bu etkinlikte projenizi sunma ve doğru insanlara yönlendirilme ve tanışma şansınız olacaktır.

Program Uygulaması Nasıl Gerçekleşir?

Katılımcılardan iş fikri olanlar 30 dakikalık süre içerisinde sunumlarını gerçekleştirir ve sunum ile ilgili soruları yanıtlar. Önceden başvuru ile gelen projelere sunum önceliği tanınır. Sunumlarını takiben soru cevaplar ile katılımcılar konu hakkında bilgilendirilir ve proje hakkında detaylı bilgi alınır, gelişimine yönelik katkılar sağlanır.

Hangi konularda yapılacak?

Girişim Atölyeleri, programa girişimci adayı başvurusunda bulunan kişilerin fikirleri ve dönem içerisinde gelen öneriler doğrultusunda spesifik konularda düzenlenmektedir. Konular, üzerinde fikir ve çözüm geliştirebilecek kadar özel, aynı konuda çalışanların ortak fikir yürütebileceği kadar genel başlıklardan oluşur.

Diğer Etkinliklerden Farkı Nedir?

Öğrenme yöntemleri konusunda yapılan çalışmalar, en mükemmel öğrenme ve kişisel gelişme yönteminin sürecinin gerçekten aktif bir parçası olmakla mümkün olabildiğini göstermektedir. Atölyeler bu nedenle programın hedefleri doğrultusunda etkili bir sunum ve öğrenme ortamını sunmaktadır. Sunuş yapma, fikrine katılımcı ekleme, soruları yönetme ve fikrini proje dosyasına dönüştürebilme adımlarını yaparak öğrenme ortamı sunulur.

Katılımcılardan Ne Beklenmektedir?

Kendi ezberini bozacak cesareti de yanına alarak atölyeye katılması, katılımcı olması, fikir ve deneyimlerini paylaşması, her bir fikrin fikir sahibi veya yönetim ekibi gibi gelişimine katkı sağlaması beklenir.

Proje Başvuru Süreci Nasıl İşler?

  • PROJE DOSYASI: Proje sunuşunu bize ulaştırın, dosyanız yoksa Örnek Sunuş Şablonunu web sayfamızdan indirebilir ve doldurabilirsiniz.
  • BAŞVURU: Doldurduğun sunuş şablonunu web sayfamızdaki Başvuru Formuna ekleyerek gönderin.
  • ATÖLYE: Davet edileceğin atölye çalışması gününde sunuş yapmak üzere Fikir Geliştirme Tuvali ile hazırlık yapın.
  • NETWORK: Atölye çalışması sonrasında seçilen projeler arasında yer alın, aylık Girişim Buluşması'na katılın, daha geniş kitlelere ve üyelerimize ikinci sunumunuzu yapın.
  • DESTEK: Bize katılın, network içerisinde yer alın; girişimci, destekçi, yatırımcı ve paydaşlardan dönem içinde destek alın, projenizi büyütün.

Date and Time

Location

Smartoffice Harbiye Ka Han

Cumhuriyet Caddesi No:40/5 34367 Elmadağ, Şişli, İstanbul, Türkiye

Şişli

Istanbul, 34367

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved