GDG DevFest Poland 2016

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Kino Praha

Jagiellońska 26

Warszawa

Poland

View Map

Event description

Description

W Polsce DevFest to odbędzie się już po raz piąty, a podczas tegorocznej edycji programiści, projektanci i startuperzy będą mogli zarówno wziąć udział w warsztatach jak i posłuchać paneli dyskusyjnych oraz wykładów podzielonych 3 kategorie: Dewelopment, Projektowanie oraz Biznes - w sumie daje to prawie 40 godzin krótkich, merytorycznych prelekcji (dwudziesto lub czterdziestominutowych), przygotowanych przez zaproszonych ekspertów. Ich tematyka będzie oscylować wokół najnowszych trendów i rozwiązań dotyczących każdego z głównych tematów. Agenda wydarzenia dostępna jest na stronie devfest.pl.

Wśród występujących zobaczycie m.in. inżynierów Google, jednych z najlepszych deweloperów w Polsce oraz gwiazdy sceny startupowej, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy mają realny wpływ na to jak wygląda rynek IT - również ten międzynarodowy.

Grupy Deweloperów Google w Polsce działają nieprzerwanie od 2011 roku - w 12 miastach zorganizowały ponad 250 wydarzeń na tematy związane z technologiami Google (od Androida i Chrome’a przez Cloud Platform i Firebase aż do Internetu Rzeczy, YouTube i wirtualnej rzeczywistości) wspierając lokalnych programistów i projektantów, zaś DevFest, z uwagi na dużo większą skalę, jest jedynym płatnym wydarzeniem organizowanym przez GDG.

Rezerwujcie swoje miejsca już teraz!

W razie problemów z płatnościami prosimy o kontakt: piotr.olesinski@gdgpoland.org

Date and Time

Location

Kino Praha

Jagiellońska 26

Warszawa

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved