GARSO VERTĖ KINE pagal garso dizainerį ROLAND HEAP

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

VGTU "LinkMenų fabrikas

28 Linkmenų Gatvė

08217 Vilnius

Lithuania

View Map

Event description
„Kaip pritaikyti garsą filmui?" o gal „Kaip filmą pritaikyti garsui?". Klausimai į kuriuos atsakymų ieško garso dizaineris Roland Heap iš UK

About this Event

Pirmą kartą Lietuvoje viešintis garso dizaineris ir garso režisierius Roland Heap papasakos, kokia yra garso vertė filmuose, vaizdo klipuose bei televizijos projektuose. Paskaitos metu Roland analizuos skirtingus pavyzdžius ir padės suprasti, kokias vertes garsas sukuria vizualiniuose kūriniuose ir kaip neretai garsas geba papasakoti daugiau nei vaizdai.

Renginys atviras visiems norintiems daugiau sužinoti, kokią galią kine gali turėti garsas.

APIE PRANEŠĖJĄ

Roland Heap yra įmonės Sound Disposition vadovas ir įkūrėjas. Karjerą pradėjo prestižinėje Abbey Road Studios studijoje. Nuo tada jis dirbo kaip garso dizaineris, garso režisierius, garsistas ir garso prodiuseris kino, dokumentiniuose filmuose, televizijoje bei reklaminiuose filmuose tiek Jungtinėje Karalystėje, tiek daugelyje kitų pasaulio šalių.

Roland mokėsi „Surrey“ universitete, kuriame baigė „Tonmeister“ kursą. Roland Heap yra daugelio kino festivalių žiuri narys ir veda savo mokymus įvairiose pasaulio šalyse.

  • Paskaita NEMOKAMA.
  • Paskaita vyks anglų kalba.
  • Vietų skaičius ribotas, todėl registracija privaloma.
  • Dalyvių registracijos pradžia 17.30.
  • Renginio pradžia 18.00.

GARSO VERTĖ KINE pagal garso dizainerį ROLAND HEAP paskaita yra filmų kūrimo festivalio Odisėja72 edukacijos savaitės dalis. Informacija apie kitus ODISĖJA72 mokymus ir paskaitas www.odiseja72.lt 🚀

Share with friends

Date and Time

Location

VGTU "LinkMenų fabrikas

28 Linkmenų Gatvė

08217 Vilnius

Lithuania

View Map

Save This Event

Event Saved