Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Bilkent Üniversitesi

Üniversiteler Mahallesi, Bilkent Üniversitesi Merkez Kampüs

Elektrik Elektronik Mühendisliği Binası - EE-01 Konferans Salonu

Çankaya, Ankara 06800

Turkey

View Map

Event description
Bilkent Üniversitesi IEEE Bilkent Öğrenci Kolu Computer Society Game Development Etkinliği

About this Event

Selam!

Biliyorum sen de oyun dünyasının bir parçasısın. Bilkent Üniversitesi IEEE Bilkent Öğrenci Kolu Computer Society olarak oyun dünyasını ayağına getiriyoruz! Yıllardır içinde olduğumuz bu sektörü daha yakından tanımak istemez misin? O zaman Game Development 20' Zirvemize seni de mutlaka bekliyoruz! Türk oyun dünyasının önde gelen şirketleri bizlere; nasıl oyun geliştirdiklerinden, oyunlarını pazarlama süreçlerinden ve bu sektörde edinmiş oldukları tecrübelerden bahsedecekler! Kısacası oyuna dair her şey bizimle olacak!

Türk oyun dünyasının önde gelen şirketlerinden TaleWorlds Entertainment etkinliğimizde Platin Sponsorumuz olarak yer alacak! Sen de Mount and Blade serisi hayranıysan ve bu serinin yapım sürecini merak ediyorsan seni de mutlaka bekliyoruz!

İkinci konuğumuz dünyanın ileri gelen şirketlerinden Riot Games! Eğer sen de milyonlarca League of Legends oyuncusundan biriysen bu fırsat kaçmaz! Etkinliğimize 'Özel Konuk' olarak katılacak Riot Games'i dinlemek istiyorsan vakit kaybetmeden kaydını yaptır!

Elde etmiş oldukları başarı hikayeleriyle biz gençlere mükemmel bir örnek teşkil eden mobil oyun şirketi Udo Games etkinliğimizde Altın Sponsorumuz olarak yer alacak! Şirket Co-Founder'ı Türker Bey edinmiş oldukları tecrübelerden bahsederken tasarlamış oldukları oyunlardan kesitlerle bizlerle beraber olacak! Eğer bir mobil oyun hayranıysan ve mobil oyunların nasıl tasarlandığını merak ediyorsan etkinliğimizde yerini almayı unutma!

Türkiye'de oyun motorları geliştiren GameLab İstanbul 'Eğitim Sponsorumuz' olarak etkinliğimizde yer alacak! GameLab İstanbul Genel Müdürü Noyan Culum Hocamız bizlere 'Androidapp Oyun Motoru ve Yazılımın Mimarisi' konu başlıklı bir sunum gerçekleştirecek. Ayrıca sunumdan sonra yaz programı için stajyer alımı yapılacaktır. CV'ni kap gel!

Ayrıca, oyun dünyasına yıllarını vermiş, tecrübeli ve başarılı oyun geliştiricisi Mevlüt Dinç Beyefendi de etkinliğimizde bizlerle olacak. Türk oyun dünyasında âdeta mihenk taşı konumunda bulunan Mevlüt Bey bizlerle bu sektördeki tecrübelerini paylaşacak. Ayrıca, son zamanlarda raflarda yerini bulan ve elde edeceği gelirin tamamını Darüşafaka'ya bağışlayacağı 'Hayat Bir Oyun' isimli kitabına da imza töreni düzenleyecek. Sen de hem Mevlüt Bey'in inanılmaz tecrübelerinden faydalanmak, hem de Darüşşafaka'ya destek olmak istiyorsan kitabını kap gel!

Daha birçok sürprizin seni beklediği bu etkinlik kaçmaz! Kaydını yap ve aramıza katıl!

Eğer sen de oyun dünyasına adım atmak istersen 22 Şubat 2020 Cumartesi günü saat 10.00 'da Bilkent Üniversitesi Merkez Kampüs EE-01 Konferans Salonuna seni de bekliyoruz!

Etkinliğimizde görüşünceye dek kendine iyi bak!

NOT: Etkinlik dilimiz Türkçe olacaktır.

NOT2: Etkinliğimiz boyunca yiyecek, içecek ikramlarımız olacaktır.

Herhangi bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin!

Ekrem POLAT - ekrempolat@ieee.org

Share with friends

Date and Time

Location

Bilkent Üniversitesi

Üniversiteler Mahallesi, Bilkent Üniversitesi Merkez Kampüs

Elektrik Elektronik Mühendisliği Binası - EE-01 Konferans Salonu

Çankaya, Ankara 06800

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved