Skip Main Navigation
Page Content

Save This Event

Event Saved

FuckUp Nights Ankara Vol.XII (1. Yıldönümü)

FuckUp Nights Ankara

Monday, January 29, 2018 from 8:00 PM to 11:00 PM (Eastern European Standard Time Turkey Time)

FuckUp Nights Ankara Vol.XII  (1. Yıldönümü)

Ticket Information

Type End Quantity
Kayıt İçin (Biletler 20TL- kapıda ya da Biletix'te) Jan 29, 2018 Free  

Share FuckUp Nights Ankara Vol.XII (1. Yıldönümü)

Event Details

 

FuckUp Nights Ankara Vol. XII (Biletler Biletix'te ya da kapıda)

"FuckUp Night Vol XII" 29 Ocak Pazartesi, saat 20.00'de IF PERFORMANCE HALL Sahnesinde!!!


Bizi öldürmeyen ‘fuck up’ güçlendirir!

FuckUp Nights Nedir?

'Fuck up’ demek, faka basmak, çuvallamak , iş batırmak, özetle yaptığın her ne işse umulmadık bir şekilde başarısız olmak demek. 

FuckUp Nights; başarısız olmuş girişim ve projelerin hikayelerinin paylaşıldığı, sorgulandığı, kutlama havasında geçen küresel bir hareket. Biz de bu küresel harekete katılıp, girişimcilik ekosistemine bir katkı yapalım istedik. 

Bu kutlamaya katılmanızı, bu hareketin vereceği ilham ve motivasyon fırsatını yakalamanızı diliyoruz. 

Başarı hikayelerini çok dinledik. Bir de başarısızlık hikayelerini dinleyelim ve ilham alalım dedik. Ne de olsa, yapılan doğruyu tekrarlamanın tek bir yolu var. Yapılan yanlışı tekrarlamamanın ise binlerce heyecanlı ve farklı yolu! 


Neler Olacak?

Etkinliğimiz saat 20:00’de başlayacak, yaklaşık 3 saat sürecek.

Motivasyonel, konuşmacı, yazar, davranış bilimleri araştırmacısı Mehmet Auf moderatörlüğünde üç 'fuck up' tecrübesi yaşayan girişimci / iş insanı bizlerle deneyimlerini paylaşacaklar.

Neden başarısız olduklarını, şimdiki akılları ile neyi farklı yapacaklarını 7-10 dakika içinde apaçık ortaya dökecekler.

Kendi kendilerine dökemezlerse, Mehmet Auf moderatörlüğünde, hepimiz sorularımızla yardımcı olacağız.

Her konuşmanın sonrasında, soru-cevap bölümümüz olacak. Konuşma süresinin aksine, soru cevap bölümlerimizde sınır olmayacak.

Hep birlikte, yapılan yanlışlara alternatif, heyecanlı ve farklı yollar bulacağız ve başkalarının ‘fuck-up’ larından dersler çıkaracağız. Bazen de kontrolümüz dışında karşılaştığımız durumlara farklı bakış açıları olabilir mi hep birlikte sohbet edeceğiz. 

Etkinliğimizin sonunda, her zaman olduğu gibi etkinliğimizle ilgili soruların yer aldığı bir yarışmamız olacak...

 

Konuşmacılarımız:

Ömer Karaca 

1979 yılında İzmir’de doğmuş olan Ömer Faruk Akarca, TED Ankara Koleji ve Başkent Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezunudur. Daha sonra University of Illinois at Chicago Lietaud Graduate School of Business’dan Entrepreneurship odaklı MBA’yi bitirmiştir. Chicago’da SBA (Small Business Association) dahilinde girişimcilik danışmanlığı yapmış olan Ömer Faruk Akarca, UIC’den sınıf arkadaşıyla ilk girişimini kurarak aldığı melek yatırımla girişimcilik dünyasına adımını atmıştır. 2007 yılı başında hisselerini devredip Türkiye’ye kesin dönüş yapan Ömer Faruk Akarca, iki yıl boyunca yabancı bir butik danışmanlık firmasında çalışmıştır. Daha sonra aile zeytinyağı işinin başına 4. Kuşak olarak geçen Ömer Faruk Akarca, aile işini daha da ilerterek global ve bölgesel pazarlara açılması konusunda çalışmaktadır. Türkiye’de girişimcilik ekosistemine katkıda bulunmak ve yeni girişim projelerine yatırım yapmak adına 2010 yılında Galata Business Angels bünyesine katılan Ömer Faruk Akarca kalan zamanında Melek Yatırımcı olarak faaliyet göstermektedir. Şu ana kadar aralarında Boatbookings.com, Mapps, Inploid, TiVi Network, Ustaeli.com, ÜniversiteliAnlatsın, Socioplus, Joyfoodz ve Prisync’ın da dahil olduğu melek yatırımları bulunmaktadır. Ömer Faruk Akarca aynı zamandan 2012 yılında kurulan Entrepreneur’s Organisation Türkiye’nin kurucu üyeleri arasında olup, Yönetim Kurulu üyesi olarak görev almaktadır.

 

Eren Diril

1982 yılında Mersin'de doğdu.Anadolu Lisesi'nin ardından Bilkent Üniversitesi İşletme Bilgi Yönetimi Bölümü'nü bitirdi. Daha sonra Bilgi Üniversitesi Reklam Tasarımı Yüksek Lisans Programı'na Reklamcılık Vakfı Başarı Bursu'yla devam etti.

2007 – 2011 yılları arasında reklam sektöründe stajyer ve proje bazlı metin yazarı ve seslendirmen olarak; ve daha sonra kamera arkasında bir süre çalışıp iş öğrendikten sonra gelen taleplerin üzerine danışmanlık vermeye başladı. 2011 yılında butik bir reklam ajansı kurarak KOBİ ve girişimcilere özellikle dijital pazarlama ve sosyal medya alanında iş üretti. 2013 yılında Internet tabanlı bir proje için ve 2014 yılında akıllı ev sektöründe ortaklıklar yapıp başarısız oldu.

Bu tecrübelerinden edindiği bakış açılarıyla 2015 yılından bu yana yüzlerce girişimciye eğitim veren ve 2016 yılında yazmaya başladığı bloguyla on binlerce insana ulaşan Eren; bugün bir yandan bu tür faaliyetlerle değer üretmek için çalışırken, diğer yandan kendi hayallerinin peşinde koşmaktadır.

 

Aslı Gökçe

2002 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera-Şan bölümünden mezun oldu.

 Uzun yıllar Ankara Operasında hem korist hem solist olarak çalıştı.Ani bir kararla operadaki çok sevdiği görevinden istifa ederek o dönemin en tanınan bloggerlarından biri olmanın avantajıyla bir tasarım pasta evi açtı. Alanında bir çok pasta tasarımcısı yetiştirdi.Buradaki başarılı çalışmalarını devam ettirirken Koçluk, Nlp, Hipnoz ve Kuantum alanlarında İngiltere’de eğitim aldı ve bu alanda uluslararası eğitmenlerden biri oldu.Daha sonra psikoloji ve psikoterapi alanında çalışmalara başlamış ve halen bu çalışmalara devam etti.Bireysel terapistliğin yanı sıra tamamladığı Business Trainer programı ve İnsan Kaynakları alanında yaptığı çalışmalarla kurumsal eğitmenliğe ve danışmanlığa devam etmektedir.İncek Rotary kulübü kurucusu olan Aslı , bu dönem  kulübün başkanı olarak bir çok sosyal sorumluluk projesinde kulübüyle birlikte gönüllüğü sürdürmektedir.Aslı Gökçe Aşka Düet kitabının yazarı,  kızı Damla’nın annesi ve köpeği Bıdıt’ın sahibesidir.

 

 

Kenan Kamil Kenanoğlu

 

1965 Berlin doğumludur.1981-82 Rogers High School Arkansas’ta AFS bursuyla bir sene geçirdikten sonra 1983 te Saint Benoit Fransız Erkek Lisesinden mezun olmuştur.  1987 Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunudur. 1987-2006 yılları arasında farklı banka(Tekstilbank, Societe Generale, Tütünbank(Türkiye Bankacılık sektörünün en genç GMYsi ünvanıyla) , Bank Ekspres) ve şirketlerde üst düzey yöneticilik deneyimlerinin ardından 2006-2007 yılları arasında Gaya Internationalda CFO, 2010-2013 yılları arasında Galsan Plastik A.Ş.’de Genel Müdür, 2013-2014 yıllarında Tosyalı Demir Çelik Cezayir’de Genel Müdür ve 2016-2017 yılları arasında Aksa Enerji Afrika(Madagaskar)’da Afrika Finans Direktörü olarak çalışmıştır. 2007 yılında kurduğu K and K Danışmanlık şirketiyle de bugüne kadar fon yönetimi ve dış ticaret alanlarında danışmanlık hizmeti vermiştir. Hali hazırda Toya Holding’te Yönetim Kurulu Danışmanı ve Direktör olarak çalışmaktadır.  

Kendisi İngilizce, Fransızca ve İspanyolca dillerini konuşmaktadır.

Evli ve bir erkek ve bir kız çocuk babasıdır.

Mehmet Auf / Moderatör

Mehmet Auf, O.D.T.Ü Mühendislik Fakültesi, Makina Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, akademik çalışmalarına devam etmiş Amerika’da yapay zeka alanında yüksek lisans çalışmalarında bulunmuş, Türkiye'ye dönüşünde O.D.T.Ü, İşletme Bölümünde MBA yapmıştır. Çok yönlü kişiliğini iş yaşamına da yansıtan Mehmet Auf, çeşitli özel sektör kuruluşlarında üst düzey yöneticilik ve yönetici ortaklıklarda bulunmuş ve kariyerini eğitim ve danışmanlık alanında geliştirmeye karar vermiştir. Kariyeri boyunca 150,000'den fazla katılımcıya davranış bilimleri konusunda eğitim veren halen konuşmacı ve danışman olarak faaliyetlerine devam etmekte olan Mehmet Auf aynı zamanda bir davranış bilimleri araştırmacısı, senarist, oyuncu ve yazardır.

Bilet: 20 TL. (Kapıdan ya da Biletix'ten alınabilir)

Biletix:

http://www.biletix.com/etkinlik/VFF27/TURKIYE/tr

Web

http://www.fuckupnightsankara.com/

Facebook, Twitte, Instagram, Youtube

https://www.facebook.com/funankara

https://twitter.com/fun_ankara 

https://www.instagram.com/fuckupnightsankara/ 

https://www.youtube.com/channel/UCOHPUSoPVOlqbhegwcXVHOw 

Diğer Linkler:

Meetup:

https://www.meetup.com/Fuckup_Nights_Ankara/


Program

19.15 - 20.00 Kayıt

20.00 - 20.30 Networking, networking, networking!

20.30 - 22:00 Konuşmacılar, Soru-Cevap, Yarışma

22:00 - 22:30 Networking, networking, networking!


Have questions about FuckUp Nights Ankara Vol.XII (1. Yıldönümü)? Contact FuckUp Nights Ankara

Save This Event

Event Saved

When & Where


IF Performance Hall
IF Performance Hall Tunus Cad. 14/A Ankara
Ankara
Turkey

Monday, January 29, 2018 from 8:00 PM to 11:00 PM (Eastern European Standard Time Turkey Time)


  Add to my calendar

Organizer

FuckUp Nights Ankara

FuckUp Nights Ankara Ebru ve Mehmet Auf ve kızları Defne (Bilkent Ü.  İletişim ve Tasarım Öğrencisi) ve İpek  Auf  (Bilkent Ü.  İşletme Öğrencisi) tarafından Ocak 2017'den beri organize edilen bir etkinliktir. 

http://www.mehmetauf.com

http://www.fenomenorg.com

http://www. prettysalty.com

http://www.defneauf.com

  Contact the Organizer
FuckUp Nights Ankara Vol.XII (1. Yıldönümü)
Things to do in Ankara Seminar Business

Interested in hosting your own event?

Join millions of people on Eventbrite.

Please log in or sign up

In order to purchase these tickets in installments, you'll need an Eventbrite account. Log in or sign up for a free account to continue.