Free

FoodBack EIT Food Innovation Grant & Demo Day

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Impact Hub Istanbul

Emirşah Sokak No:21

İstanbul 34418

Turkey

View Map

Event description

Description

2017 Eylül ayından beri, içerik tasarımını yaptığı FoodBack etkinlikleriyle gıda girişimcilerinin buluşma noktası olan Impact Hub İstanbul, Haziran 2018 itibariyle Avrupa odaklı ve uluslararası bir gıda girişimciliği ve inovasyon ağı olan EIT Food merkezlerinden biri oldu.

Bu işbirliği kapsamında, EIT Food’un Güney ve Doğu Avrupa’da merkezlerinin bulunduğu 13 ülkedeki erken aşama gıda girişimcilerine sunulan inovasyon hibesi, bir EIT Food Hub olan Impact Hub Istanbul kanalıyla sizlerin başvurularına açıldı.

10.000 Euro’ya kadar olan Gıda Girişimci Hibesi’ne hak kazanmak için 30 Eylül’e kadar buradan başvurunuzu tamamlayabilir, 7-8 Kasım’da Impact Hub İstanbul’da gerçekleştireceğimiz Demo Day etkinliğimizde bize katılabilirsiniz.

Not: Hibeye hak kazanabilmek için başvurunuza ek olarak 7-8 Kasım tarihlerinde yapılacak Demo Day’e katılmanız zorunludur. Demo Day ile ilgili detaylı bilgi ileriki haftalarda detaylı olarak paylaşılacak, başvurularınız değerlendirildikten sonra size dönüş yapılacaktır.

Share with friends

Date and Time

Location

Impact Hub Istanbul

Emirşah Sokak No:21

İstanbul 34418

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved