Free

Evren Soyuçok ile Blog MASASI

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

habita coworking

23 Ulubaş Caddesi

Kağıthane, İstanbul 34418

Turkey

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

Her türlü yazılım ve donanımı destekleyecek unsurları bulunduran bir çalışmaya temel oluşturarak daha barışçıl ve teknolojik bir dünya hayal ediyoruz. Bizce yeryüzünde sevginin, barışın ve huzurun hakim olması; insanı insan kılan düşüncelerin özgürce, sınır tanımayarak ‘bilgi’ ve ‘öğrenme aşkı’ çatısı altında bir araya gelmesiyle mümkündür.

Bilişim ve teknoloji yeniliklerinin bulunduğu girişimleri de yanımıza alarak gelişen ve değişen dünya ile birlikte, bu dünyaya sağlayacağımız katkıları sizlere sunmaya devam ediyoruz..

Bu anlamda alanında uzman, blogger Evren Soyuçok'un blog yazarlığını bırakan bloggerlarla yapacağı sohbet çekimlerini, canlı izlemeye davet ediyoruz. 'Blog Masası' etkinliğine sizleri de bekliyoruz.

Etkinliğin Konusu; Blog

Daha önceki etkinliğimiz için; https://www.youtube.com/channel/UCUQqLBdKxdQ35XZtKtGunOQ

AYTUNGA TAKIMIKani Fatih Turhan / Kurucu & Yönetici

1957 yılında Yugoslavya'dan İstanbul'a göçen bir ailenin evladı olarak, 1989 yılında Karaman'da doğmuştur. 1992 yılından itibaren İstanbul'da hayatına devam etmektedir. Kocaeli Üniversitesi Gebze Meslek Yüksekokulu Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası bölümünde 2011 yılında mezun olmuştur. 2012- 2014 yılları arasında TamKaynak girişimini yürütmüş, 2014 yılında kısa bir süreliğine Google Pazarlama Çözümleri AdWords Uzmanı olarak yer almıştır. 2015 yılı boyunca Bul.İs projesine kurucu ortak olmuş. Aytunga'nın kurucu ve yöneticiliğine devam edililecek şekilde 2017 yılının ayından itibaren teslim alındı.

Bahtiyar Dilek / Teknik Birim Yönetisi


Bahtiyar DİLEK 1984 yılında Amasya'da doğmuştur. Çok küçük yaşlarda. Yazılım Geliştirmeyi Öğrenip Sektördeki önemli kişilere ve firmalara danışmanlık yapmıştır. profesyonel kariyerinde Teknoloji Medyası Yöneticisi olarak yer aldı. Aytunga'da Bir Yılın Devam EdiyorHasan Yasin Türkyılmaz / Büyüme Hacker & Stratejist

1988 yılında Ankara'da doğmuştur. Ankara Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunudur ve şimdi Eğitim Yönetimi ve Denetimi yüksek lisansı yapmaktadır. 2001'den beri bilişimde, 2007'den beri dijital medya ve reklam alanlarında çalışmalar sürdürmektedir. 2005'ten bu yana da E-Ticaret ve girişim alanına teknoloji şirketleri başta olmak üzere şirketlere destek vermektedir. Tam donanımlı pazarlamacı, büyüme hackerı, dijital stratejist, sosyolog, eğitmen sıfatlarıyla şirketlerin büyümesi, trafik kazanım, itibar kazanımı ve yönetimi, potansiyel müşteri kazanımı gibi alanlarda çalışmalar ve eğitimler yürürlüğe koymak Aytunga'da Büyüme Hacker olarak hedeflerin gerçekleşmesi için çalışmalar.
Fırat Berker / Sanat Yönetmeni

1987 yılında İzmir'de doğmuştur. Süleyman Demirel Lisesi'ni bitirdikten sonra 2006 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü'na girmiştir. Eğitime devam eden, aktivitelere ve yarışmalara katılmıştır. 2013 yılında mezun olmuş ve profesyonel çalışma hayatına atılmıştır. Farklı yerlerde tecrübe edinen Fırat, şu an bir İzmir'in köklü ajanslarından birinde Sanat Yönetmeni olarak mesleğini sürdürmekte, ayrıca dışarıdan da hizmet vermektedir.Emre Kara / Arka Uç Geliştirici

26 Kasım 1995 tarihinde İstanbul'da doğmuş olan Emre Kara aslen Kastamonulu veya, Yazılım geliştirmeye lisede başlamıştır.Aktif olarak bir şirket, yazılım .net geliştiricisi rolünde görev. Çalışmaları daha çok mobil uygulamalar ve web uygulamaları. Aytunga'da arka uç geliştirici görev olarak görev yapıyor.Mertcan Tutan / Dijital Pazarlama Uzmanı

1992 yılında İstanbul'da doğmuştur. 2015 yılında Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü'nden mezun olmuştur. (TV, dergi, reklam ajansı vb.) Farklı departmanlarda görev almış olup, mezun olduktan sonra Roy + Teddy reklam ajansında çalışmıştır. Şu anda Utopic Farm reklam ajansında kariyerine devam ediyor. Dijital Pazarlama, IoT, VR ve AR gibi son yıllarda hayatımıza giren bir çok konu ilgi alanına dahildir. Aytunga'da Dijital Pazarlama Bölgesi görev merkezi.
Aysıla Maraş / İnsan Kaynakları

1989 yılında Kırşehir'de doğmuştur. Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunudur. Üniversite hayati sırasında 1907 UNiFEB'de görev görevlisi almış, garsonluk ve çevirmenlik yapmıştır. 2012 yılında TamKaynak projesinde gezi editörlüğü yapıldı. Bir dönemin psikolojisiyle ilgilendikten sonra İnsan Kaynakları alanına yönelen Maraş, şuanda bir danışmanlık şirketinde araştırma danışmanı olarak çalışıyor ve Aytunga'da dijital birimde ve insan kaynaklarında görev görev yapıyor.
Parviz Bayramguliyev / Web Tasarım - Azerbaycan Ülke Sorumlusu

1992 yılında Özbekistan'dan Bakü'ye taşınan bir Azerbaycanlı ailenin ikinci evladı olarak 1998 yılında doğmuştur. 2015 senesinde liseden mezun olan Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi'nin Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde okumak için Türkiye'ye gelmiştir. Lise ve ortaokul zamanlara da FIFA U17 Dünya Kupası - Açılış Töreni, Baku 2015 Avrupa Oyunları - Açılış Töreni, Flashmob Azerbaycan, Velokuryer gibi diğer projeler yer almakla kalmayıp, Türkiye'de "YBS Nedir?", MISPixel, Bilişim Mutfağı, Aytunga gibi farklı işlerde aktifdi sürdürdü. Aytunga'da Web Tasarımcı olarak yer alıp, Türkiye ve Azerbaycan merkezli olarak da ajansların işlerini serbest olarak yürütmektedir.
Hasan Turunçkapı / Fransa Ülke Sorumlusu

Sosyoloji öğrencisidir. Organizasyon üzerine birçok çok sivil toplum'da görevlendirildi. Birçok araştırma projesi sahadan veri toplanması süreinde bulunlished ve aynı zamanda çevirmendir. Şu anda bir esneme esnasında bir adet çeviri esnasında yayınlanmış. Bunların yanı sıra ticari Start-Up çalışmaları da mevcuttur. TamKaynak projesinde üniversite temsilciliğinde bulunmuştur. Kitap okumayı severim. Arama kurtarma personelidir. Amatör olarak su kabağı aydınlatmaları yapmaktadır. Aytunga'da Fransızca Sosyal medya yönetimi ve resmi yazışmaları yürütmektedir.
Ali Batur / Arayüz Geliştirici & Web Yazılım

İstanbul doğumlu aslen Kırım Tatarı olan Ali Batur, 2012 yılından itibaren birçok çok web projesinde yer almış bir araya gelişiyor, hali hazırda kurumsal bir şirket bünyesinde arayüz geliştiricisi olarak çalışmaktadır. Futbol sevdalısı koyu Bir Beşiktaş taraftarı, video oyunlarından, çizgi romanlardan (özellikle Marvel), müzikten ve tarihten hoşlanıyor, eski insanlar ve kültürlerde meraklı bir motosiklet tutkunudur. Aytunga'da arayüz geliştirici olarak görev merkezi.
Orkun Gezer / Arayüz Geliştirici

05 Ağustos 1993 tarihinde İstanbul 'da doğmuştur. Lise eğitimini 2010 yılında İsmet Köroğlu Anadolu Lisesi'nde tamamlayan Gezer, kazandığı Birinci yıl öncesi ve İç Mimarlık bölümlerinde birer yıl geçirdikten sonra 2013 yılında Hacettepe Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümünde kazanılmıştır ve halen eğitimini sürdürmektedir. Hacettepe Üni.'de eğitim veren firma aynı zamanda web tasarımcı ve yazılımcı olarak çalışmış olup.2015 yılında Murat Karabüyük ve Ankara Sanat Tasarım Çizim Atölyesi'nde Asistan Öğretmen olarak eğitim verdi. 2016 yılında kurulan Albork Web adında bir serbest tasarım bir web tasarım sitesi kurdu. Halen eğitimini sürdürmekte ve Aytunga'da görev sunmak.
Merve Bozkurt / Eğitmen & Sosyal Medya

1993 yılında Malatya'da doğmuştur. Öğrenimini 2016 yılına Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde tamamlamıştır. Lisans döneminde bilişim kulübünde başkanlık yapmış ve sosyal faaliyetlerde bulunmuştur. Mezun olduğu yıl Aksaray Üniversitesi'nde Yönetim Bilişim Sistemleri'nde yüksek lisans eğitimine başlamış olup şuan 2.sınıf tez dönemi öğrencisidir. Bunların yanı sıra birincil pazar birimi bir işyerinde görev almıştır.
Kübra Yıldız / Yönetici Asistanı

26 Şubat 1997 de doğdu.Öğrenim hayatı boyunca İstanbulda yaşadı. Barbaros Anadolu Lisesini bitirdikten sonra bir Kırklareli Üniversite'nde Mekatronik muhabere bölümüne devam edilir.Yirmili yaşlarında hayal gücü ve güçlü inancıyla bütün hayatı boyunca devam edecek olan karakterini kazanmaya çalışmaktır. Dünde takılı kalımıp, projeler üreterek ileriyi görmeye çalışan Kübra Aytunga takımında iletişim asistanı görevini üstlenmektedir.
Hulusi Kurt / Dijital Stratejist

1983 yılında Kocaeli'de doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Biyoloji Bölümü Moleküler Biyoloji Anabilimdalı'ndan mezun olmuştur. 2001 yılından itibaren başlayan değişik kuruluşların IT departmanlarında görev almış olup 2014 Mart ayı itibari ile Google Pazarlama Çözümleri'nde AdWords Uzmanlığı, Ajans İş Geliştirme Uzmanlığı ve Ajans Hesaplaması Strateji Uzmanlığı görev alanları yer aldı. Halen Google Pazarlama Çözümleri görevine devam etmektedir. Dijital reklamcılık platformlarında (Doubleclick, Google Analytics, Google AdWords ve Facebook Blueprint) yetkinlikleri bulunmaktadır. Aytunga'da Dijital Stratejist olarak yer almaktadır .
Patrick Cox / Uluslararası İlişkiler

İngiltere'den İstanbul'a göç etmiştir. Türkçe ve Ortadoğu Çalışmaları bölümünden mezun olmuştur ve mezun olan bir çevirmenlik ve editörlük yapmaktadır. TamKaynak'ta spor yazarlığı yapmıştır. Bir Fenerbahçe taraftarı olanla birlikte tanınmış bir Fenerbahçe amigosudur. Şu anda kurumsal bir şirkette çevirmenliği yapmakla birlikte seslendirme çalışmasını da içerir. Yol gezisi, geziler ve kitaplar ilgi katları. Aytunga'da İngilizce sosyal medya ve resmi yazışmaları yürütmektedir. Ayrıca tüm uluslararası çalışmalarda da kurumsal iletişimden sorumludur.

Share with friends

Date and Time

Location

habita coworking

23 Ulubaş Caddesi

Kağıthane, İstanbul 34418

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved