Kč423.50

EVOLVE! Meet no.1

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Air Cafe

8 Zelný trh

602 00 Brno-střed

Czechia

View Map

Event description
První diskuzní setkání EVOLVE! Meet zaměřené na komunitní management je tady, přijďte se potkat 18.6. v Air Cafe v Brně.

About this Event

Jak bude setkání probíhat? Pozvali jsme dva hosty, kteří toho o komunitním managementu vědí hodně - Jiřího Foltu z Red Hat a Jiřího Nečase z Kiwi.com. Jirkové se s námi podělí o své zkušenosti a společně budeme sdílet zkušenosti a diskutovat o tom, jak práci s komunitami využít na maximum. A samozřejmě nebude chybět ani dobrá snídaně!

Všichni víme, jak důležité je v dnešní době budovat si svou zaměstnavatelskou značku, je to tak? Jakmile se ale do této aktivity pustíte, musíte počítat s tím, že se kolem vaší firmy začnou budovat komunity a začnete si tvořit své fanoušky. A s těmi musíte být připraveni pracovat a komunikovat. Spousta firem právě v této fázi chybuje, do employer brandingu investuje nemalé peníze, ale nemá promyšlené další kroky. Jiní zase začnou příliš brzy tlačit na pilu a začnou svou komunitu spamovat pracovními nabídkami. Z fanoušků se v takovém případě velmi rychle stávají "hateři".

Jak můžete se svými fanoušky a komunitami mluvit, aby z toho vaše firma profitovala, ale zároveň jste nepůsobili násilně? Jaké aktivity pro ně můžete chystat, abyste udrželi jejich pozornost a zájem? Jak si nastavit procesy uvnitř firmy a jak nastavit očekávání managementu a KPIs?

Ať už jste firma, která v oblasti employer brandu teprve začíná nebo v této oblasti patříte mezi velmi zkušené, na EVOLVE! Meet budete mít možnost vyměnit si zkušenosti s dalšími firmami a kolegy, kteří řeší velmi podobné věci jako vy. Neobjevujte znovu, co už objevil někdo jiný, ale přijďte načerpat zkušenosti ostatních a hlavně diskutovat.

PROGRAM

8:30 - 9:00 registrace a snídaně

8:50 - 9:00 úvod do tématu

9:00 - 9:20 Jiří Folta

9:20 - 9:50 Jiří Folta a společná diskuze, Q&A

9:50 - 10:10 coffee break

10:10 - 10:30 Jiří Nečas

10:30 - 11:00 Jiří Nečas a společná diskuze, Q&A

11:00 - 11:30 - společné zhodnocení přínosu práce s komunitou

Akce proběhne v češtině.

Share with friends

Date and Time

Location

Air Cafe

8 Zelný trh

602 00 Brno-střed

Czechia

View Map

Save This Event

Event Saved