Free

EMILIS IŠ LIONEBERGOS - spektaklis vaikams

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Vilniaus Kamerinis Teatras

23 Konstitucijos prospektas

08106 Vilnius

Lithuania

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

Bilietų kaina - 4.20 - 7.00EUR

Bilietus galite įsigyti čia: Bilietai

Detalesnė informacija ir bilietų rezervacija - dovydas@vkamerinisteatras.lt

Emilis – mažasis neklaužada, linksmas ir žingeidus, idėjų nestingantis vaikis. Jį pažįsta visi Lionebergos gyventojai. Šis mažasis miestelio gyventojas kai kada - toks ramus, kad gali pagalvoti, kad tai angelėlis. Bet taip tik atrodo... Berniukas visuomet kažkur įkliūva. Tik nusisuk ar atsipūsk, ir štai, žiūrėk, Emilis jau iškrėtė pokštą ar pateko į bėdą.
Garsios švedų rašytojos A. Lindgren romano inscenizacija iš šiuolaikinių spektaklių vaikams išsiskiria glaudžiu santykiu su tikrove: atskleidžia mažųjų mąstymą, problemas, pastangas pritapti suaugusiųjų pasaulyje, didelę drąsą ir savarankiškumą, kai auklėjimas ir gyvenimiška patirtis dar neužspaudė asmenybės ir neatėmė vilties.
Dinamiška, įvairių nutikimų kupina Emilio istorija be pamokamojo tono, tiesiog linksmai ir energingai paliudija: net ir mažas, savaip pasaulį matantis žmogus gali nuveikti didelius darbus ir padėti tiems, kam pagalba reikalinga.
„Noriu padrąsinti ir palaikyti vaikus. Svarbu, kad jie žinotų, jog išdaigos ir pabarimai dar visai nereiškia, kad esi niekam tikęs. Labai dažnai iš didžiausių išdaigininkų išauga dideli žmonės,“ – sakė spektaklio režisierė Ramunė Kudzmanaitė.

Share with friends

Date and Time

Location

Vilniaus Kamerinis Teatras

23 Konstitucijos prospektas

08106 Vilnius

Lithuania

View Map

Save This Event

Event Saved