Sales Ended

eMan Dev Meetup: Postavte si chytrou domácnost

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

eMan Plzeň

Teslova 1266/7

Budova E1

Plzeň

Czechia

View Map

Event description

Description

Také žiješ vývojem mobilních aplikací? Fascinuje tě svět internetu věcí? Jsi z Plzně a okolí? Pak doraž 22. září 2016 v 16:30 na neformální setkání eMan Dev Meetup. Ukážeme si, jak je jednoduché si doma postavit chytrou domácnost. Nebude chybět sni vynikající pizza a pivo:)


VSTUP JE ZDARMA. REGISTRACE JE NUTNÁ, máme totiž omezenou kapacitu. Nezapomeňte se tedy včas zaregistrovat na http://eman-dev-meetup-plzen.eventbrite.com/


PO KOHO JE AKCE URČENA
Mobilní vývojáři, weboví vývojáři, nadšenci do internetu věcí a nejnovějších technologií obecně.


O ČEM TO BUDE
Je možné si svépomocí postavit chytrou domácnost? S využitím technologií, jako jsou Arduino, ESP8266, Raspberry Pi nebo Apple Watch, to jde docela jednoduše…

Chceme rozsvěcovat světla mobilem?
Chceme otevírat garáž mobilem?
Chceme mít ráno hotové kafe, když vstaneme z postele?
Chceme zatopit v pokoji pro hosty, když se dozvíme, že tchýně nečekaně dorazí na návstěvu?

Ukážeme si jak na to. Využijeme Arduino, RabbitMQ s MQTT pluginem, iPhone, Apple Watch, web a další technologie. Předvedeme si, jak lze jednoduše propojit Arduino s jeho senzory snímajícími teplotu, vlhkost a řadu dalších parametrů se serverem, který bude data zobrazovat na iPhonu, Apple Watch a webu. Meze fantazii se nekladou, takže vyzkoušet si můžeme téměř cokoli, co v daném čase zvládneme…:)


CO JE EMAN DEV MEETUP
eMan pořádá seriál setkání vývojářů s názvem eMan Dev Meetup. Na akcích se budeme bavit o nejnovějších technologiích, jejich praktickém využití a kódování softwaru pro ně. Brýle pro virtuální realitu, chytré hodinky, auta, domy, náramky a nejrůznější krabičky spojené se světem internetu věcí. A samozřejmě všudypřítomné smartphony.


KDE
Akce se uskuteční v prostorách naší plzeňské pobočky na adrese: eMan s.r.o., Teslova 1266/7 (Budova E1), Plzeň (mapa: http://bit.ly/2bQKW7Z).


DOPRAVA
Přímo před budovou bude k dispozici kolem 20 parkovacích míst. Ti kteří dorazí hromadnou dopravou, vystoupí na trolejbusové zastávce Borské pole (http://bit.ly/2cwewOE). Místo konání je odsud vzdáleno 10 minut chůzí.


ORIENTAČNÍ ČASOVÝ PLÁN AKCE
16:30 - 17:00 Příchod + občerstvení
17:00 - 17:20 Představení eManu
17:30 - 19:00 Arduino a další hardware - představení, kódění, propojení se serverem, komunikace se smartphonem
19:00 - 20:00? Volná diskuse a beerparty


KDO ZA AKCÍ STOJÍ
Akci pořádá přední české vývojářské studio eMan (www.eman.cz). Českým i zahraničním zákazníkům dodáváme především mobilní aplikace a webová řešení. Vyvíjíme aplikace pro celou škálu zařízení, mezi kterými vedle smartphonů a tabletů nechybí brýle pro virtuální/rozšířenou realitu, hodinky, chytrá auta nebo nejrůznější zařízení připojených k internetu (IoT). Mezi naše zákazníky patří například Škoda Auto, O2, Honeywell, Jablotron, Edenred, UNIQA a další. Vedle Prahy, kde má eMan sídlo a hlavní kanceláře, působíme také v Plzni a Hradci Králové, kde jsme nedávno otevřeli nové pobočky. Náš tým v současné době tvoří 70 lidí.

Od roku 2016 je eMan součástí JABLOTRON GROUP (http://www.jablotrongroup.com/).

Date and Time

Location

eMan Plzeň

Teslova 1266/7

Budova E1

Plzeň

Czechia

View Map

Save This Event

Event Saved