EK-match Red Flames op groot scherm + debat
Datum en tijd
ZIJkant zendt de openingswedstrijd van de Red Flames uit op groot scherm. Voor de aftrap debatteren we over gelijke kansen in de sport.
Over dit evenement
Op 10 juli zendt ZIJkant (met steun van de Stad Gent) België-IJsland uit op groot scherm op de binnenkoer van de Zebrastraat (aan restaurant Jour de fête).
Iedereen is welkom om onze Red Flames mee aan te vuren!
Anders dan bij de EK-matchen van de Duivels, blijft de tricolore gekte uit. Onze sportvrouwen verdienen beter. Voor aanvang van de match debatteren we over gelijke kansen in de sport.
⚽16u: Debat 'Tijd voor gelijkspel' met Tom Boudeweel (VRT), Tine Schryvers (ex-Red Flame), Astrid De Bruycker (schepen Gelijke Kansen), Annelies D'Espallier (ombudsvrouw gender), Laura May (ICES) en Wim Beelaert (KAA Gent Foundation).
Met VGT-tolk.
⚽18u: EK-openingsmatch België-IJsland live op groot scherm
⚽Hapjes en drankjes in restaurant Jour de fête.
⚽Toegang is gratis.