£20

EBRU SIDAR ile DESTEKLEYICI EBEVEYNLIK SEMINERI

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Docksland Academy London, DAL

Cityharbour

11 Selsdon Way Isle of Dogs

London

E149GL

United Kingdom

View Map

Refund Policy

Refund Policy

No Refunds

Event description

Description

www.refresh-yourself.co.uk

REFRESH YRSLF ekibi, Londra'da yaşayan 6 Türk kadından oluşmaktadır. Amacımız United Kingdom'da yaşayan Türk ve/veya Türk olmayanları birbirleriyle buluşturmaktır. REFRESH YRSLF toplantılarıyla hedeflediğimiz, birbirimizden öğrenebilmek, birbirimiz ile sosyalleşmek ve birbirimizi tamamlayabilmektir. Bu oluşum herhangi bir ticari kaygı gütmediği gibi, tüm konuşmacılarımız ücretsiz katılıp, katılım bedelinin bir kısmı www.mind.org.uk ve Türkiye'de Güneş Umuttur özel yardımlaşma inisyatifini bağışlanmaktadır.


Anne babalara ve çocuklarla çalışan tüm profesyonellere; çocuklara duygusal kontrolü öğretebilmeleri için çeşitli stratejilerle birlikte, çocukların algısal-fiziksel ve duyusal farkındalığı sağlayarak beyin gelişimini destekleme yöntemlerinden bahsedeceğiz. Aynı zamanda tüm bu stratejilerin, göçmenlikte; yeni bir ülkede yepyeni bir hayat kurarken karşılaşılacakları zorluklarla baş etme yöntemlerine değinerek çocuklar için hayatın nasıl kolaylaştırılabileceğini anlatacağız.EBRU SIDAR, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü mezuniyetinin ardından, University of Southern California’da Sensory Integration Therapy (Duyu Bütünleme Terapisi) eğitimini tamamlamıştır ve bütün dünyada duyu bütünleme terapisi uygulayabilmek için aranan bir sertifika olan USC-WPS Sensory Integration Certificate'e sahip Türkiyedeki ilk terapisttir. (USC/WPS Sensory Integration Certification #3960)

Yeditepe Üniversitesi Fizyoterapi Bölümü'nde öğretim üyesi olarak çalışmasının ardından; 2016 yılı itibari ile Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ergoterapi Bölümü'nde Duyu Bütünleme Terapisi dersleri vermektedir. Çocukların, gelişimsel süreçlerinde ihtiyaçları olan desteği ve bilimsel ve etik yöntemler ışığında uygulanan farklı terapi yöntemlerini, tecrübeli uzmanlar eşliğinde alabilmeleri adına hizmet vermekte olan, Duyusal Akademi İstanbul ve Fit And Smart Kids London'ın kurucusudur.This program with Ebru Sidar will be run in TURKISH.

We are an international social platform and would like to invite friends for sharing, learning and networking. This is a social responsibility project at which our keynote speakers participate free of charge, the income is dontated to www.mind.org.uk as well as to Güneş Umuttur - an Turkish iniative supporting Anatolian pupils.

Share with friends

Date and Time

Location

Docksland Academy London, DAL

Cityharbour

11 Selsdon Way Isle of Dogs

London

E149GL

United Kingdom

View Map

Refund Policy

No Refunds

Save This Event

Event Saved