Free

E-ticaret Sohbetleri - Online Dünyada Kendi İşinizi Kurmak İstemez Misiniz?

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Dome Istanbul

Dalgıç Sokak No:3 Yeşilce

Sanayi Mahallesi Metro - 5 dakika

Sanayi Mah, İstanbul 34418

Friends Who Are Going
Event description

Description

Online Dünyada Kendi İşinizi Kurmak İstemez Misiniz? konu başlığıyla ilkini yapacağımız E-ticaret Sohbetlerinde kendi işini kurmak isteyenlere veya kurumsal hayata devam ederken ek gelir elde etmek isteyenlerin hoşuna gidecek bir seminerimiz olacak.

Abonelik sistemi konusunda Türkiye'nin öncü kurumu Startsub'ın Kurucu Ortağı Deniz Kuran bizlere abonelik sisteminden bahsederken bununla alakalı iş kurmak isteyenlere nasıl hizmet verdiklerinden bahsedecek.

Türkiye'de e-ticaretin öncü pazaryeri olan GittiGidiyor'dan Görkem Öztürk ise Kobi'lerin ve girişimcilerin e-ticarete adım atmalarını teşvik etmek ve e-ihracata hazırlanmalarını sağlamak amacıyla hayata geçirdikleri “Geleceğim E-Ticaret” projesinden bahsedecek.

E-Ticaret Sohbetleri Hakkında

Dijitalleşen dünyada çoğu insan online alışveriş yapmaya başlamışken ve firmalar buna yatırım yaparken konuyla alakalı hatalı bilgilendirmelerin olduğunu görünce bu sohbet dizisine başlamaya karar verdik.

E-ticareti işin uzmanlarıyla tartışacağımız, son gelişmeleri dinleyeceğimiz, deneyimlerimizi paylaşacağımız ve tecrübelerimizi aktaracağımız bu sohbet dizisinde katılım sağlayanların yeni insanlarla tanışmasını, birbirleriyle sohbet etmesini ve bilgi paylaşımında bulunmasını arzuluyoruz.

İsteğimiz belli; sohbet edelim, paylaşalım, kaynaşalım,öğrenelim, yiyelim, içelim ve keyifli anılarla bir sonraki ay buluşmak dileğiyle mekandan ayrılalım.

Eğer sizde bizimle aynı hisleri taşıyorsanız, samimi bir paylaşım ortamı istiyorsanız, kariyerinize olumlu yansıyacak arkadaşlıklar istiyorsanız lütfen sizde bize katılın ve bu güzel topluluğun bir parçası olun.


Share with friends

Date and Time

Location

Dome Istanbul

Dalgıç Sokak No:3 Yeşilce

Sanayi Mahallesi Metro - 5 dakika

Sanayi Mah, İstanbul 34418

Save This Event

Event Saved