Free

E-Ticaret Sohbetleri - KASIM 2018

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Dome Istanbul

Sanayi Mah. Dalgıç Sok No:3

Yeşilce

İstanbul

Turkey

View Map

Event description

Description

Konu başlığı ve konuklar yakında belli olacaktır.

E-Ticaret Sohbetleri Hakkında

Dijitalleşen dünyada çoğu insan online alışveriş yapmaya başlamışken ve firmalar buna yatırım yaparken konuyla alakalı hatalı bilgilendirmelerin olduğunu görünce bu sohbet dizisine başlamaya karar verdik.

E-ticareti işin uzmanlarıyla tartışacağımız, son gelişmeleri dinleyeceğimiz, deneyimlerimizi paylaşacağımız ve tecrübelerimizi aktaracağımız bu sohbet dizisinde katılım sağlayanların yeni insanlarla tanışmasını, birbirleriyle sohbet etmesini ve bilgi paylaşımında bulunmasını arzuluyoruz.

İsteğimiz belli; sohbet edelim, paylaşalım, kaynaşalım,öğrenelim, yiyelim, içelim ve keyifli anılarla bir sonraki ay buluşmak dileğiyle mekandan ayrılalım.

Eğer sizde bizimle aynı hisleri taşıyorsanız, samimi bir paylaşım ortamı istiyorsanız, kariyerinize olumlu yansıyacak arkadaşlıklar istiyorsanız lütfen sizde bize katılın ve bu güzel topluluğun bir parçası olun.

Ulaşım

Sanayi Mahallesi metro durağında inip Güney çıkışından çıkmanız gerekmektedir. Çıkışta solunuzda kalacak Emirşah Sokak'tan 1 dakikalık yürüyüş ile ulaşabilirsiniz.

Share with friends

Date and Time

Location

Dome Istanbul

Sanayi Mah. Dalgıç Sok No:3

Yeşilce

İstanbul

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved