Free

E-İhracata Nasıl Başlanır ve E-İhracat Yaparken İçerik Pazarlamasının Önemi

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

KWORKS Entrepreneurship Research Center

19 Mayıs Mahallesi 19 Mayıs Caddesi

Golden Plaza Kat:1

Şişli, İstanbul 34360

Turkey

View Map

Event description

Description

İhracatın teşvik edildiği ülkemizde son zamanlarda gündemde e-ihracat konusu sıkça konuşuluyor. Türkiye'deki ürünlerin ve yazılımların online kanaldan yurtdışındaki tüketicilere ve firmalara satılması konusunda herkes bir şeyler yapmaya çalışıyor ama çoğu firma buna nereden başlayacağını bilemiyor. Yurtdışına bir şekilde açılmış olan firmalar ise yüzbinlerce firma arasından görünür olabilme konusunda sıkıntı yaşıyor.

Bu etkinlikte e-ihracata başlamak için neler yapılması gerektiği ve yurtdışına açıldıktan sonra içerik pazarlaması sayesinde rakiplerden nasıl bir adım önde olunabileceği hakkında bilgiler verilecek. Konuyla alakalı birbirinden değerli ve deneyimli iki konuğumuz bizlerle olacak. Konuklarımızdan ilki 6 yıldır Amazon üzerinden ürün satışı yapan, e-ihracat konusunda oldukça deneyimli ve Gelin Pırlanta adlı firmanın Genel Müdürü olan Nurettin Özdoğan. Diğer konuğumuz ise içerik üretimi/pazarlaması konusunda dünyanın her yerinden farklı sektörlerdeki firmalara 10 bine yaklaşan çalışan freelancer ile hizmet veren Wordapp adlı firmanın CEO'su Cem Arel.

Etkinlik bitiminde her firma yetkilisine Wordapp tarafından 500 TL değerinde ürün açıklaması metinleri hediye edilecek.

Ajanda

19.00 - 19.30: Networking - Çay/Kahve Sohbeti

19.30 - 19.45: Açılış Konuşması, Murat Erdör - Me Consultancy

19.45 - 20.15: E-İhracata Nasıl Başlanır, Nurettin Özdoğan - Gelin Pırlanta Genel Müdürü

20.15 - 20.45: E-İhracat Yaparken İçerik Pazarlamasının Önemi, Cem Arel - Wordapp CEO

Me Consultancy Etkinlikleri Hakkında

Etkinlik konusu ile alakalı işin uzmanlarıyla tartışacağımız, son gelişmeleri dinleyeceğimiz, deneyimlerimizi paylaşacağımız ve tecrübelerimizi aktaracağımız bu sohbet dizisinde katılım sağlayanların yeni insanlarla tanışmasını, birbirleriyle sohbet etmesini ve bilgi paylaşımında bulunmasını arzuluyoruz.

İsteğimiz belli; sohbet edelim, paylaşalım, kaynaşalım, öğrenelim, yiyelim, içelim ve keyifli anılarla bir sonraki Me Consultancy etkinliğinde buluşmak dileğiyle mekandan ayrılalım.

Eğer sizde bizimle aynı hisleri taşıyorsanız, samimi bir paylaşım ortamı istiyorsanız, kariyerinize olumlu yansıyacak arkadaşlıklar istiyorsanız lütfen sizde bize katılın ve bu güzel topluluğun bir parçası olun.

Ulaşım

Mecidiyeköy metro durağında inip Cevahir Alışveriş Merkezine doğru yürümeniz gerekmektedir. Cevahir AVM sonrası Beytem Plaza ve Günay Restaurant'ı geçtikten 150 metre sonra solda köşede Namlı Fırın'ı göreceksiniz. Buradan sola döndüğünüzde solunuzdaki Golden Plaza'ya girip birinci kata çıkarsanız etkinlik alanına gelmiş olacaksınız.

Share with friends

Date and Time

Location

KWORKS Entrepreneurship Research Center

19 Mayıs Mahallesi 19 Mayıs Caddesi

Golden Plaza Kat:1

Şişli, İstanbul 34360

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved