€0 – €300

Dvēseles Retrīts Kanāriju Salās(11. - 19.01.2020)

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Marina San Miguel

Tenerife

Marina San Miguel

Spain

View Map

Refund Policy

Refund Policy

No Refunds

Event description

Description

Iniciatīva, iespēja un laiktelpa tiem, kuri ar sevi strādā un gatavi praktiskam piedzīvojumam! Ceļojums paredzēts personām, kuras vēlas apvienot lietderīgo ar patīkamo, veltot laiku garīgai izaugsmei un aktīvai atpūtai.


Resursi ir iedoti mums katram un mūsu patiesā, iekšējā degsme ir atklāt tos pilnībā. Taču vai tagad tie ir pietiekami? Vai iespējams tos atvērt vēl vairāk? Vai pieņemu iespējas tos atvērt un pielietot?

Resursi ir mūsu dvēselē – ja jūtam savu ceļu, esam kontaktā ar to, jūtam savu dvēseles pieredzi un ļaujam tai ziedēt. Resursi ir apzināti un arī apslēpti (vēl neatklāti) mūsu personības dzīlēs, kā arī mūsu lomās – vīrietis un sieviete, māte, tēvs, draugs, vīrs, sieva utml. Resursi ir mūsu zināšanās. Resursi ir arī ap mums dabā. Jūra - dvēseles brīvība.

Visas Stihijas un Kustība trenē, tīra un sagatavo mūs tālākam ceļam.

Viena no svētībām uz zemes ir “savā” lokā ar šiem jautājumiem strādāt personīgi. Tieši tāpēc, mēs, organizatori un personīgās izaugsmes gidi, nākam ar šo iniciatīvu - būt, mācīties un piedzīvot!

Kam domāts šis brauciens?

 1. Uzņēmējam un līderim, lai atgūtu savu vibrāciju un skaidrību.
 2. Pāriem, kas tiecas uz jaunām zināšanām un kvalitatīvāku sadarbību.
 3. Cilvēkiem, kas strādā ar cilvēkiem.
 4. Cilvēkiem, kas jau strādā ar sevi un ir gatavi to darīt jaunā, nestandarta pieredzē.

Kāpēc šeit?

 1. Mazā grupā ir vieglāk un efektīvāk strādāt ar sevi.
 2. Nebūs iespējas aizbēgt
 3. Piedzīvojums dod vieglumu un spēku kārtot to, kas ir mūsu uzdevums.
 4. Stihijas iedod ātrumu un papildus resursus.
 5. Procesa vadītāji dod zināšanas un instrumentus dziļākai pieredzei.

Mēs radīsim procesu un vadīsim to. Īstie skolotāji esam tikai mēs paši sev. Taču mūsu loma būs darīt visu iespējamo, lai šis ceļojums ir pilnvērtīgs ne tikai emocijām, bet arī dvēselei. Mēs būsim gidi šajā ceļojumā, kas paši iet un gatavi dalīties ar to, kur jau ir būts.

Ceļojums nav par izbēgšanu no savas realitātes, bet gan par Sevis satikšanu un paplašināšanu. Mēs uzticamies procesam un esam gatavi atbalstīt Tevi - Tavā ceļā. Mēs esam gatavi pieslēgties tam, kas Tev būs aktuāli – dzīves pārmaiņas, sava potenciāla atvēršana, karmisku jautājumu izpratne, Sievišķā un Vīrišķa sadarbība utml.

Viens ir būt fiksētā semināru telpā un strādāt ar sevi, cits ir būt kustīgā vidē. Tas ir izaicinājums gan organizatoriem, gan dalībniekiem. Taču tam ir pievienotā vērtība – mēs adaptējamies ikdienai. Viss mums apkārt ir mainīgs. Mēs daudz fiziski strādāsim (būsim noslogoti), kas paver potenciālu strādāt daudz ar sevi mentāli (balanss). Mēs būsim viens otra spogulis un mācīsimies tajā harmoniski ieskatīties ar mīlestību. Mēs atrisināsim to, ko mums atļaus enerģija un mūsu spējas.

Šī ir iniciatīva ar Mīlestību un tiem, kas to jūt. Ja interesenti būs daudzi tad, automātiski piedāvāsim jaunus braucienus. Visiem tiks dota iespēja.

Taču svarīgi ir lēmumu pieņemt jau tagad. Tu noteikti zini, ka darbs jau sāksies pirms brauciena un viss sākas ar lēmumu. Veic lēmumu par labu sev!

Ko Tev būs iespēja iegūt no šī brauciena?

 1. Papildināt Kontaktu ar Dabu un Sevi.
 2. Tuvus draugus.
 3. Jaunu kvalitāti savās attiecībās.
 4. Praktiskus instrumentus kā uzlabot komunikāciju un attiecības ar sevi, kolēģiem, ģimeni un draugiem.
 5. Iepazīsi labāk sevi.
 6. Apskatīt Kanāriju salas.
 7. Iepazīties ar Jahtas uzbūvi, iegūt okeāna burāšanas pieredzi.
 8. Iepazīt jaunas tehnikas ķermeņa izkustināšanai un trenēšanai.
 9. Ļauties meditācijas praksei.
 10. Uzkāpt augstākajā Spānijas virsotnē vulkānā Teide 3718m,
 11. Snorkelēt un pamēģināt freedivingu, redzēt vaļus un delfīnus Atlantijas okeānā.

Dāvanā dodam:

 1. Atbalstu pēc brauciena iedzīvināt savu jauno Es.
 2. Atlaides nākamajiem braucieniem un citiem piedāvājumiem.
 3. Interesantus papildus materiālus pirms semināra, ar kuriem dalīsimies.
 4. Skaistas bildes un video.

Tehniskā informācija:


5.-13.01.2020 (Grupa I)

16.-25.01.2020 (Grupa II)


Programma: Komandas sarunas, uzdevumi par aktuālām, izaugsmes tēmām latviešu valodā, rīta un vakara meditācijas un brīvais laiks - okeāna burāšana, saullēktu peldes un saulrietu vērošana, Kanāriju salu dabas taku pastaigas, ugunskurs sērferu pludmalē, snorkelēšana, freedivings (ja būs vēlme), sērfošana, kā arī varēsiet redzēt vaļus un delfīnus!

Dzīvošana ir uz 17m garas leģendārākās Latvijas jahtas “Spaniels”. Jahtā ir atseviškas kajītes, koptelpa ar 4 jūrnieku stila guļvietām, virtuve, dušas un wc. Nometnes sastāvā būs 8 dalībnieki, kapteinis, kapteiņa palīgs un 2 treneri.

Ceļojuma plāns: ierodamies Tenerifē (info par lidojumiem zemāk) transfērs lidosta-jahtklubs, iekārtojamies jahtā, pelde okeānā, ēdienreize, komandas iepazīšanās, pirmais “Aplis”, sagādājam proviantu. Saullēkta pelde, brokastis, komandas sarunas “Aplis”, dodamies ceļojumā uz salas ziemeļiem, apmeklējam baziliku Kandelariā, no sahāras tuksneša smiltīm mākslīgi veidoto Santakrūzas pludmali, pasaules malu Chamorgā, mežonīgo sērferu pludmali Tagananā. Saullēkta pelde, brokastis, “Aplis”, dodamies ceļojumā uz salas dienvidiem. Pelde melno smilšu pludmalē Plaja de Arena, Los Gigantes, Maskas ieleja, bāka Teno, vecais forts Garachiko, vakariņas senā muku klosterī. Saullēkta pelde, brokastis, “Aplis”, pārgājiens, Saullēkta pelde, brokastis, “Aplis”, dodamies ekskursijā uz Vulkānu Teide 3700m. brokastis, burājam uz La Gomera. Programma var mainīties atkarībā no laika apstākļiem un grupas dinamikas.


Cenā iekļauts:

➡️ Personīgās izaugsmes programma

➡️ Jahtas noma,

➡️ Mikroautobusa noma ceļošanai pa Tenerifi,

➡️ Ostas maksas,

➡️ Degviela,

➡️ Inventārs snorkelēšanai un freedivingam,

➡️ Atspirdzinošie dzērieni un uzkodas uz jahtas,

➡️ Personāla ieguldījums.Pilna Cena EUR 1690.00 + lidojums (papildus info e-pastā) + pārtikas iegāde uz vietas (ap 10-15 EUR/dienā).


Lai veiktu rezervāciju, nepieciešams aizpildīt anketu un veikt avansa maksājumu EUR 300.00 apmērā. Apmaksu iespējams veikt no uzņēmuma un privāti (Rekvizīti reģistrācijas anketā). Pilnu apmaksa jāveic līdz 15.11.2019. Brauciena atcelšanas gadījumā, avanss netiek atgriezts. Ieteicamais dalībnieku vecums ir 25-45 gadi.


Īpašais piedāvājums:

Agrā reģistrācijas maksa, apmaksājot visu summu uzreiz, 1490 EUR līdz 10.10.2019. Ģimenes pāru reģistrācijas atlaide 15%.


Ja Jums ir radusies interese piedalīties Tenerifes “Jūras terapijas” nometnē un/ vai ir radušies kādi jautājumi, būsim priecīgi atbildēt uz tiem un satikties Kanāriju salās, lai dotos neaizmirstamā piedzīvojumā!


Zvaniet: +371 27796707 (Gunārs) vai +371 28332333 (Anna)

Rakstiet: alieckalnina@gmail.com


Ar gaismu,

Retrīta “Dvēseles terapija” komanda

Share with friends

Date and Time

Location

Marina San Miguel

Tenerife

Marina San Miguel

Spain

View Map

Refund Policy

No Refunds

Save This Event

Event Saved