Dream. Play. Experiment - Estonia

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Laitse Graniitvilla

Lossipargi tee 8

Laitse küla

76302 Saue vald

Estonia

View Map

Refund Policy

Refund Policy

No Refunds

Event description

Description

Juhtide programm Dream. Play. Experiment annab avalöögi Eestis. Programm liigub riigist riiki, põrutades Eestist edasi Singapuri. Eestis on programm eesti keeles.

KELLELE

Need kaks päeva on kvaliteetaeg juhile, kes tahab:

  • enda ja oma meeskonna töösse rohkem rõõmu ja mängulisust tuua;

  • loomingulises ja meeleolukas keskkonnas oma juhtimisküsimustele vastuseid otsida;

SA SAAD ...

  • arendada endas oskust unistada ja sellest inspiratsiooni ammutada;

  • arendada julgust uusi asju katsetada;

  • mängulises keskkonnas otsida vastuseid oma (juhtimis)küsimustele;

  • arendaga endas loomingulisust ja koostöörõõmu


PROGRAMMI JUHIVAD

Kaidi Peets

Professionaalse coachina on Kaidil on üle 10 aasta tipp- ja keskastmejuhtide nõustamise ning meeskondade coachingu kogemust nii Eestis kui väljaspool Eestit. Kaidi klientideks on tootmisettevõtted, IT- ja finantsettevõtted, haridusasutused, ministeeriumid jne. Kaidi on International Supervision and Coaching Institute’i asutajaliige ning ESCÜ eetikakomisjoni liige. Loe lisaks: www.kaidipeets.com

Leila Haugas

Rikka rahvusvahelise kogemusega ärimentor, kes aitab brändiomanikel rahvusvahelistel turgudel edukamalt tegutseda. Leilal on varasem kogemus tootearenduse, disaini, ekspordi ja võrgustiku edendamise vallas. Ta on töötanud erinevates eksootilistes riikides ning tal on rikas ja värvikas kogemus erinevate Aasia, USA ja Euroopa riikidega koostööst.

Tauno Kangro

Eesti kuulsaim skulptor ja kunstnik. Arvukad näitused ja monumendid, ambitsioonikad kunstiprojektid on meile kõigile olnud silmarõõmuks.

KINO SAAB KA

Head asja ei saa jäädvustamata jätta! Selle eest hoolitseb Eesti tipp-fotograaf Silver Gutmann. Kahest päevast saame toreda foto- ja videomaterjali, mida kasutame programmi tutvustamiseks nii Eestis kui väljaspool Eestit.

MILLEKS SELLINE GLOBAALNE ALGATUS

Esiteks, et organisatsioonides oleks rohkem rõõmu ja mängulist kultuuri. Et juhid ja meeskonnad võtaksid aega unistamiseks, katsetaksid julgemini uusi ideid ja suhtuksid mängulisemalt väljakutsetesse, millega nad oma teekonnal paratamatult kokku puutuvad. Nii lihtsalt on lõbusam ja stressivabam ja kõigele lisaks areneb ka loovus.

Teiseks, me usume, et suurim rõõm sünnib üksteise kasvu ja edule kaasa aidades. Me aitame võimendada Eesti ja teiste riikide tublide tegijate ja edulugude kõlamist maailmas. Integreerime neid programmi tegevustesse ja tutvustame riikides, mida külastame.

MIS KEELES

Eestis on programm eesti keeles. Programmi pealkiri on inglise keeles, sest ingliskeelsena jätkame sellega maailma erinevates riikides ja nii on lihtsalt lihtsam. Ning meile meeldib kergus ja lihtsus. Loodetavasti Sulle ka?

PROGRAMMIS OSALEMINSE SISALDAB:

- 2 päeva unistamist, mängu ja eksperimenteerimist oma juhtimisväljakutsete lahendamiseks;

- kohvipause, lõunasööke ja ühte õhtusööki;

- majutust Laitse Graniitvilla kaheses sviidis

Lisainfo:

https://dreamplayexperiment.voog.com

Date and Time

Location

Laitse Graniitvilla

Lossipargi tee 8

Laitse küla

76302 Saue vald

Estonia

View Map

Refund Policy

No Refunds

Save This Event

Event Saved