Free

Digitalzone Meetups Online: Dijital Pazarlama Eğitimleri

Event Information

Share this event

Date and Time

Event description
Digitalzone Meetups, sektörün gelişimine katkı sağlamak için her ay Zeo Agency tarafından düzenlenmektedir.

About this Event

31 Mart 2020 Salı günü saat 19:00'da düzenlenecek olan Digitalzone Meetups, dijital pazarlama alanına ilgi duyan katılımcıları ücretsiz etkinliklerde bir araya getirmeye devam ediyor.

Sektörün gelişimine katkı sağlamak için SEO ve dijital pazarlama danışmanlığı alanında hizmet sağlayan Zeo Agency’nin İstanbul ofisi tarafından düzenlenen etkinlik; katılımcılarına hem çevre, hem de seviye seçerek katıldığı eğitimlerde kişisel gelişim imkanı sunuyor.

Zeo olarak bu ayki meetupımızın konusunu, takipçilerimizin özellikle bu dönemde yaşadıkları dijital pazarlama sıkıntılarını çözümleyebilmek adına canlı yayında soru cevap webinarı olarak değiştiriyoruz.

İlk oturumumuz da ekibimizden Utku Demirhan ''COVID-19 Türkiye'de Organik Trafiği Nasıl Etkiledi?'' başlıklı sunumuyla bizlerle olacak.

İkinci oturumumuzda sizlerden gelen soruları deneyimli danışmanlarımız cevaplayacak.

Sizlerden Cuma akşamına kadar bu dönem özelinde olan veya olmayan, deneyimli danışmanlarımızın canlı yayında cevaplamalarını istediğiniz sorularınızı bekliyoruz.

Sorularınızı aşağıdaki linke tıklayarak bizimle paylaşabilirsiniz.

https://zeoagencycontact.typeform.com/to/oTnmGc

Online meetupımıza katılmak için Eventbrite üzerinden kayıt olabilirsiniz. Yayın öncesinde bağlantı linkleriniz mailinize ulaşmış olacak. Kaliteli ve stabil bir internet bağlantınız olduğunuzdan emin olmanızı rica ediyoruz.

Etkinlik programı:

19:00 - 19:30 - Utku Demirhan - COVID-19 Türkiye'de Organik Trafiği Nasıl Etkiledi?

19:30 - 20:30 - Soru-Cevap

Önceki Digitalzone Meetups videolarına ulaşmak için:

http://zeo.agency/digitalzone-meetups-playlist

Share with friends

Date and Time

Save This Event

Event Saved