Didžiausias „BZN start” „VERSLO PAŽINČIŲ BBQ'16”

Actions and Detail Panel

Sales Ended

Event Information

Share this event

Date and time

Location

Location

Tapelių ežeras

10151 Vilnius

Lithuania

View Map

Event description

Description

IEŠKAI:
partnerio verslui?
kliento?
bendraminčio įgyvendinant verslo idėją?

Tuomet dalyvauk didžiausiame „BZN start” VERSLO PAŽINČIŲ BBQ'16”! Tradicinis penktasis renginys „Verslo pažinčių BBQ’16" sukviečia visą pulką verslių, kūrybingų ir iniciatyvių žmonių kurių laukia daugybė skirtingų komandinių užduočių!

Dalyvaujant skirtingose užduotyse galima bus praplėsti savo pažintis ir išbandyti komandinį darbą, pasitikrinti budrumą bei logiką, būti įvertintam už geriausius ar kūrybingiausius rezultatus!

O pažintys atveria visus kelius ir padeda ne tik užsidirbti daugiau pinigų, bet ir pasidalyti idėjomis bei naudinga patirtimi.

Renginio vietos žemėlapis
Renginio vietos žemėlapis

Date and time

Location

Tapelių ežeras

10151 Vilnius

Lithuania

View Map

Organizer UAB Glaveckaite Media/ BZN start

Organizer of Didžiausias „BZN start” „VERSLO PAŽINČIŲ BBQ'16”

2011 m. buvo sukurtas prekių ženklas „bzn start“ ir pradėtas leisti spausdintas mėnesinis verslo leidinys. Šios idėjos iniciatorė ir įkūrėja Živilė Glaveckaitė. 2015 m. nuspręsta atsisakyti spausdinto leidinio ir koncentruotis į spartesnį portalo bznstart.lt vystymą. „bzn start“ portalas tapo jauno ir augančio verslo žiniasklaidos ir verslo renginių žaidėju. 2016 m. suvienytos jėgos su investiciniu fondu „Nextury Ventures“, kuris tapo „bzn start“ dalininku. Įmonė plėtoja didžiausią Lietuvoje jauno verslo platformą, vienijančią jauno verslo atstovus ir greitai augančias jaunas įmones, taip pat organizuoja įvairius verslo renginius ir prisideda kitomis iniciatyvomis, kurios padeda jaunam verslui tapti žinomesniam, plėtoti verslą, dalintis patirtimi ir kt.

2019 m. įmonė, pasitelkusi į pagalbą profesionalius konsultantus, sukūrė naują „bzn start“ strategiją ir pristatė atnaujintą svetainę, atitinkančią šių dienų poreikius ir funkcionalumą. Naujasis „bzn start“ – tai žinių centras augančiam verslui, kuriame skatinsime dalintis patirtimi, girtis laimėjimais, kalbėti apie klaidas, sprendimo būdus. Pagrindinis šios veiklos tikslas – padėti auginti verslą. Suprantame, kad viskas prasideda nuo geros idėjos. Vėliau reikia motyvacijos ir būtinų žinių – įrankių, leidžiančių pasiekti savo verslo tikslą ir keliauti į žvaigždes!

Save This Event

Event Saved