Skip Main Navigation
Page Content
This event has ended

Save This Event

Event Saved

DevCrowd 2012

Szczecin Java User Group

Saturday, April 14, 2012 from 9:00 AM to 11:00 PM (CEST)

DevCrowd 2012

Registration Information

Type End Quantity
Prezentacje   more info Ended Free  
Prezentacje + Warsztaty Node.js   more info Ended Free  
Prezentacje + Warsztaty Scala   more info Ended Free  

Share DevCrowd 2012

Event Details

 

Dziel się wiedzą, dziel się pasją

Mimo, że konferencja jest darmowa, bardzo ważne dla nas jest wiedzieć - ze względów organizacyjnych - czy na pewno będziesz, dlatego prosimy o przemyślaną rejestrację.

 

14 kwietnia 2012 (sobota) zapraszamy Was do wiosennego Szczecina, gdzie odbędzie się czwarta już edycja konferencji dotyczącej technologii opartych o język Java i JVM pod nazwą DevCrowd (dawniej java4people). Tegoroczne wykłady dotyczą aplikacji webowych, języków funkcjonalnych, architektury aplikacji jak i prowadzenia projektów. Inicjatywa jest lokalna, mimo to prócz profesjonalistów z północnozachodniej Polski ściągamy dla Was cenionych prelegentów z Warszawy, Wrocławia czy Gdańska. A ponieważ z edycji na edycję staramy się wszystko zrobić jeszcze lepiej, tym razem konferencja odbędzie się dwuścieżkowo. Na dodatek mamy dla Was warsztaty ze Scali oraz Node.js! W związku z tym uczestnicy będą mieli jeszcze większy wachlarz wyboru prezentacji.

Udział w konferencji jak zwykle jest bezpłatny, co zawdzięczamy sponsorom, jedyne czego oczekujemy od uczestników to rejestracja i wspólne uczestnictwo w tym ciekawym wydarzeniu!

Więcej informacji na http://devcrowd.pl

Have questions about DevCrowd 2012? Contact Szczecin Java User Group

When & Where

52 Żołnierska
70-001 Szczecin
Poland

Saturday, April 14, 2012 from 9:00 AM to 11:00 PM (CEST)


  Add to my calendar

Organizer

Szczecin Java User Group

Szczecin JUG to nieformalna organizacja ukierunkowana na popularyzację oraz wymianę doświadczeń dotyczących języka programowania Java, języków opartych na JVM, jak i wielu frameworków i bibliotek napisanych w tych językach. Organizujemy spotkania JUGowe, na których wysłuchujemy prezentacji i dyskutujemy o danym rozwiązaniu, a od czasu do czasu spotykamy się w mniej oficjalnym miejscu, niż sala wykładowa.

Więcej informacji o nas znajdziecie na http://szczecin.jug.pl

  Contact the Organizer

Interested in hosting your own event?

Join millions of people on Eventbrite.

Please log in or sign up

In order to purchase these tickets in installments, you'll need an Eventbrite account. Log in or sign up for a free account to continue.