Free

Deployment: od Shella do Jenkinsa

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Ułan Browar

26 Stanisława Wyspiańskiego

60-750 Poznań

Poland

View Map

Event description
Deployment: od Shella do Jenkinsa

About this Event

Czy zastanawiasz się jak dobrać odpowiednie narzędzie do deploymentu tak, aby było ono, jak najbardziej efektywne dla skali Twojego projektu?

Nie zawsze musisz wytaczać ciężkie działa, żeby osiągnąć zamierzony efekt – a znajomość odpowiednich narzędzi umożliwi Ci trafny dobór. Jeśli masz problem z określeniem zalet oraz wad poszczególnych narzędzi, zapraszamy Cię na BiteIT z Markiem. Podczas prelekcji dowiesz się między innymi, kiedy zastosować Jenkinsa, a kiedy lepiej jest postawić na zwykły shellowy skrypt. Podczas dyskusji będziesz mieć okazję podzielić się swoimi spostrzeżeniami oraz zadać pytania, które pomogą Ci w rozwiązaniu problemów, z którymi spotykasz się podczas rozwijania własnych projektów.

Agenda:

1. Przedstawienie tematu

2. Sposoby deploymentu

3. Deployment Shelowy

4. Deployment Capistrano

5. Deployment Mina

6. Deployment Ansible

7. Deployment PHP Deployer

8. Deployment Jenkins

Wstęp bezpłatny

Na miejscu bezpłatne piwo i przekąski

Marek Karmelski

Senior PHP Developer z ponad 12-letnim doświadczeniem. Obecnie zajmuje się rozwijaniem wewnętrznego systemu finansowego dla skandynawskiego klienta JCommerce. Prawdziwy pasjonat programowania, skoncentrowany na nieustannym rozwoju i poznawaniu nowych, lepszych rozwiązań i technologii. Prywatnie zapalony miłośnik sportu i dietetyki.

Share with friends

Date and Time

Location

Ułan Browar

26 Stanisława Wyspiańskiego

60-750 Poznań

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved