Kč200 – Kč250

CzechCrunch Offlajn - Liftago vs Taxify

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

STRV

Rohanské nábř. 678/23

186 00

Czechia

View Map

Refund Policy

Refund Policy

Refunds up to 7 days before event

Event description

Description

Po delší pauze se vracíme k naším neformálním akcím CzechCrunch Offlajn, během kterých do reálného „offlinového“ světa přinášíme témata, jež aktuálně hýbou nejen českým internetovým a byznysovým světem. Jedním z nejskloňovanějších témat poslední doby je bezpochyby přeprava v Praze. I proto jsme oslovili tři nejviditelnější technologické firmy v tomto směru: Liftago, Taxify a Uber.

První dvě nabídku na diskuzi přijaly a vůbec poprvé se tak proti sobě v moderované diskuzi postaví spoluzakladatel a šéf přepravní služby Liftago Ondřej Krátký a šéf přepravní služby Taxify v České republice a na Slovensku Roman Sysel. Ti společně rozeberou aktuální stav alternativní a taxi přepravy v Česku, plánované novinky a reálné problémy, které musí oba na denní bázi řešit nebo elektromobilitu a budoucnost autonomních vozů.

Co je CzechCrunch Offlajn

CzechCrunch Offlajn nabízí možnost poslechnout si názory zajímavých hostů a osobností z české technologické, startupové a byznysové scény. Těšit se tradičně můžete na neformální event s příjemnou atmosférou a pořádnou dávkou inspirace. CzechCrunch Offlajn se tentokrát uskuteční v pondělí 18. února v sídle české technologické firmy STRV v pražském Karlíně.

Večer odstartuje stručné představení hostů, na které naváže moderovaná diskuze pod dohledem šéfredaktora CzechCrunche, Ondřeje Holzmana. Vše zakončí tradiční otázky z publika a networking.
Share with friends

Date and Time

Location

STRV

Rohanské nábř. 678/23

186 00

Czechia

View Map

Refund Policy

Refunds up to 7 days before event

Save This Event

Event Saved