Kč33,533.94 – Kč36,014.44

CSM Certified ScrumMaster training with Zuzi Sochova, December 2-3, 2019, P...

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Prague

KODAŇSKÁ 1441/46

10100 Prague

Czechia

View Map

Refund Policy

Refund Policy

No Refunds

Event description

Description

NOTE: Please note that this training will be in Czech language.

I certifikační kurz může být zajímavý a zábavný a CSM - Certified Scrum Master kurz – je toho příkladem. Na tomto kurzu se určitě nudit nebudete.

Dozvíte se, co jsou Agilní metody a hlavně, co je to Scrum proces a jak a proč funguje. Nejenom nějaký základ, ale vše pěkně detailně, včetně praktických doporučení. Protože se tento kurz primárně zaměřuje na Scrum, tak si Scrum proces zkusíte v praxi v rámci zábavných her a simulací tak, abyste byli připraveni na jeho nasazení v praxi.

CSM kurzy jsou vedeny interaktivní formou workshopu, se spoustou her, skupinových aktivit a diskusí ve skupinách.

Cílem CSM - Certified Scrum Master kurzu není jen projít celý Scrum proces a jeho artefakty ale ukázat rozdílné přístupy, a nechat Scrum působit.

Po skončení kurzu budete připraveni na aplikaci Scrum procesu a roli Scrum Mastera a budete rozumět principům Scrum procesu ve vašem kontextu a firmě.

Kurz je ukončen certifikací od Scrum Alliance - Certified Scrum Master. Po skončení kurzu mají účastníci v ceně dva pokusy o absolvování jednoduchého online testu přímo na stránkách Scrum Alliance, který je posledním nutným krokem k získání certifikace. Součástí úspěšného absolvování kurzu je i členství ve Scrum Alliance na 1 rok.

Pro koho je kurz určen:

Kurz je určen pro všechny, kteří ve Scrumu pracují, je kolem nich nebo v nejbližší době plánují Scrum implementovat. Je výbornou příležitostí pro ScrumMastery si upevnit znalosti a zkušenosti, přináší nové nápady Scrum koučům a podporou všem kteří jsou zapojeni do iplementace Scrumu v rámci organizace.

Materiály:

Po skončení si můžete stáhnout mojí Scrum brožuru (pdf / epub / mobi) jako refenci k absolvovanému CSM kurzu.

Instruktor

Školení vede Zuzana 'Zuzi' Šochová, Certified Scrum Trainer, autorka knihy The Great ScrumMaster: #ScrumMasterWay book a také autorka konceptu #ScrumMasterWay.

Registrace na kurz: http://sochova.cz/vypsane-kurzy-skoleni-a-workshopy.htm

Share with friends

Date and Time

Location

Prague

KODAŇSKÁ 1441/46

10100 Prague

Czechia

View Map

Refund Policy

No Refunds

Save This Event

Event Saved