[Cross Meetup] meet.js + Silesia Blockchain Meetup #5

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Strefa Centralna

2 plac Sejmu Śląskiego

40-032 Katowice

Poland

View Map

Event description

Description

# Cross meetup 5

Zapraszamy na piąty Cross Meetup. Tym razem spotykamy się razem z dobrze znaną śląskiej społeczności grupą meet.js oraz rosnącą na popularności meetupem Silesia Blockchain pod patronatem fundacji Gruba.IT.

Jak możecie się domyślać poruszymy tematy programowania smart contractów z użyciem JavaScriptu

Jeśli masz ochotę spędzić marcowe popołudnie z dobrym piwem, ciekawymi ludźmi i merytorycznymi prelekcjami - wpadnij do Strefy Centralnej 28 marca o 18:00.

## Bilety

Spotkanie jest w pełni darmowe i każdy może przyjść, natomiast obowiązuje rejestracja na wydarzenie poprzez serwis Eventbrite.

WAŻNE: Rejestracja poprzez Meetup.com lub Facebook nie wystarczy :)

## Agenda

* 18:00 - 18:15 Przywitanie i otwarcie
* 18:15 - 19:00 How your JavaScript skills apply in the blockchain space. Michał Załęcki

I’m going to explain you how the blockchain works and what edge JavaScript developers have over the other people who would like to work with blockchains.


* 19:00 - 19:15 Kilka słów od partnerów spotkania

* 19:15 - 19:45 Tech talks Blockchain w JavaScript

* 19:45 - 20:30 Ethereum TypeScript — Aktualne projekty i plany na przyszłość. Krzysztof Kaczor

Czy kiedykolwiek wyrywałeś sobie włosy głowy pracując z nieintuicyjnym API Web3.js? Czy zastanawiałeś się kiedyś jaka jest różnica pomiędzy Solidity i EVM i w zasadzie co jest dokładnie uruchamiane na blockchainie? Podczas mojego talka postaram się przedstawić parę projektów nad którymi pracuje w ramach Ethereum TS i które odpowiedzą na te pytania. Oprócz tego będziecie mogli poznać kulisy współpracy z GitCoinem i proces rozdawania grantów w ekosystemie ethereum.


* 20:30 pizza + networking + piwo

## Prelegenci


Michał Załęcki

I work as a Senior Software Engineer at Tooploox (Wroclaw, PL). My primary focus now is blockchain and JavaScript ecosystem. I have previous experience working on projects in Python, Elixir, and Ruby. I run BlockchainPro workshops and organize a local ReactJS Wroclaw Meetup.

Krzysztof Kaczor

Krzysztof Kaczor pracuje w blockchainie od prawie dwóch lat. Najpierw rozwijał temat security tokenów jako lead developer w Neufund a aktualnie pracuje nad DAI i zdecentralizowaną giełdą Oasis w MakerDAO. Po godzinach rozwija wiele open sourcowych projektów związanych z blockchainem i TypeScriptem http://m.in . Ethereum TS.

Date and Time

Location

Strefa Centralna

2 plac Sejmu Śląskiego

40-032 Katowice

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved