Free

Conversational Business Summit 2019 - Ön Kayıt

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Hilton Istanbul Maslak

No:233 Büyükdere Caddesi

İstanbul 34485

Turkey

View Map

Event description

Description

Conversational Business Summit 2019

2018’de en önemli trendlerinden biri, birçok şirket tarafından ilan edilen dijital asistan ve yazılı sohbet hizmetleri olmuştur. Bu trend sonunda ortaya çıkan Conversational Business kavramı, kullanıcıların satış öncesi veya sonrası ihtiyaçlarını; şirketlerin sahip olduğu veya üçüncü parti platformlarda günlük konuşma dilinde iletişim kuran yapay zeka ile desteklenmiş dijital asistan ya da müşteri temsilcileri ile karşılayabilmesidir.

Yapay zeka, chatbot teknolojisi, dijital asistanlar gibi konulardaki gelişmeler heyecan verici. Markalar bu teknolojileri kullanarak mavi okyanuslara gitme niyetinde. Peki dijital asistanlar, yapay zeka destekli chatbotlar bir zamanlar sosyal medyanın yaptığı gibi markaların ve insanların iletişim biçimlerini kökünden değiştirecek bir gelişme mi?

Türkiye’de ilk kez Userspots ve SOR'UN ortaklığında gerçekleştirilecek olan Conversational Business Summit’te; dijital asistanlar, chatbotlar, diyalog tasarımı, stratejik kullanıcı deneyimi gibi teknoloji ve kavramların tüketici-marka ilişkisi üzerinde olabilecek yansımalarını ve markalara yaratabileceği fırsatları masaya yatırıyoruz.

Tüm bunları ve daha fazlasını konuşmak için 1 Mart Cuma günü Hilton Istanbul Maslak’tayız.

NOT: Etkinliğimizin kontenjanı sınırlı sayıdadır. Alınan başvurular arasından değerlendirme yapılacak ve kesin katılımcılara email ile bilgi verilecektir.

Daha detaylı bilgi için websitemizi ziyaret edin!

Share with friends

Date and Time

Location

Hilton Istanbul Maslak

No:233 Büyükdere Caddesi

İstanbul 34485

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved