Skip Main Navigation
Page Content
This event has ended

Save This Event

Event Saved

Coffitivity #3

Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość”

Thursday, May 28, 2015 from 6:00 PM to 9:00 PM (CEST)

Coffitivity #3

Ticket Information

Type End Quantity
bilet wstępu Ended Free  

Share Coffitivity #3

Event Details

Jesteś fanem dobrej kawy, ciekawych rozmów oraz inspirujących spotkań? Zatem majowe Coffitivity jest wydarzeniem, na którym nie może Cię zabraknąć!

Trzecie spotkanie sopockiego cyklu odbędzie się pod hasłem: Sześć stóp pod ziemią”, czyli o architekturze i designie w branży innej niż wszystkie.  

 

Dlaczego warto?

Architektura i design kojarzą się najczęściej z przestrzenią i drapaczami chmur. Tymczasem, są one wszechobecne, towarzysząc nam praktycznie w każdej dziedzinie życia i otaczającej nas rzeczywistości. I tak, jeden przypadkowy projekt stał się inspiracją do analizy przestrzeni nekropoli pod kątem projektowania architektonicznego. Czy w tradycyjnie funkcjonującej branży jest miejsce na nowoczesny design? Podczas najbliższego, majowego Coffitivity w Sopocie, gość specjalny – Robert Kowalczyk – opowie o tym, jak nie godząc się na zanik dobrego wzornictwa, wspólnie z dwoma kolegami architektami postanowili rozwijać biznes w branży…pogrzebowej.

Tradycyjnie będzie niekonwencjonalnie i wciągająco. Do tego gwarantujemy dobrą kawę i smaczne „co nieco”, a klimat zapewnią wyjątkowe wnętrza sopockiego Klubu Atelier.

 

Pamiętajcie o zabraniu wizytówek – wśród dla uczestników spotkania rozlosujemy niespodziankę.

 

Program spotkania:

18:00      Coffitivity intro

18:15      Robert Kowalczyk … o projektowaniu architektonicznym w branży innej niż wszystkie

od 19:00  Networking

 

Gość specjalny – prelegent:

Robert Kowalczyk – architekt, Gdynianin mieszkający w Sopocie. Współzałożyciel firmy Aeon Form. Pasjonat dobrego designu i włoskiej kawy. Swój światopogląd i inspiracje kształtuje podróżując. W wolnej chwili udziela się w Fundacji Architektura Plus, edukując na temat projektowania przestrzeni wokół nas.

O Coffitivity:

Sopockie sesje Coffitivity, organizowane przez Stowarzyszenie "Wolna Przedsiębiorczość" przy współpracy z Miastem Sopot to autorski pomysł na promowanie i animowanie kreatywnych środowisk Sopotu. Coffitivity adresowane jest do osób realizujących ciekawe projekty, szukających okazji do nawiązania ciekawych kontaktów, poznania nietuzinkowych ludzi oraz idei. Jeżeli masz głowę pełną pomysłów, nie boisz się wyzwań i nowych ludzi, szukasz inspiracji, a do tego jesteś miłośnikiem dobrej kawy i chcesz poznać ciekawe miejsca w Sopocie to przyjdź i… Uwolnij swoją przedsiębiorczość!


Uwaga: W trakcie spotkania będzie sporządzana dokumentacja fotograficzna. Biorąc udział w spotkaniu uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatne  i nieograniczone w czasie upublicznianie swojego wizerunku na zdjęciach i filmach zrealizowanych podczas wydarzenia na  potrzeby działań promocyjnych prowadzonych przez Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość”. Jeśli nie życzą Państwo sobie być widocznym na zdjęciach, proszę zgłosić to na miejscu przy potwierdzeniu rejestracji.

Śledź nas na: www.facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc

When & Where


Klub Atelier
Aleja Franciszka Mamuszki 2
81-729 Sopot
Poland

Thursday, May 28, 2015 from 6:00 PM to 9:00 PM (CEST)


  Add to my calendar

Organizer

Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość”

Misją sieci Enterprise Europe Network (EEN) jest pomoc mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom w skutecznym funkcjonowaniu na rynkach zagranicznych. Działania realizuje w ramach sieci prawie 600 ośrodków w całej Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji i w obu Amerykach. Pomorski ośrodek sieci Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość” istnieje od 2008 roku. Projekt jest finansowany przez program COSME 2014-2020 i dzięki wsparciu Unii Europejskiej wszystkie usługi świadczone ekspertów są bezpłatne.

  Contact the Organizer

Interested in hosting your own event?

Join millions of people on Eventbrite.

Please log in or sign up

In order to purchase these tickets in installments, you'll need an Eventbrite account. Log in or sign up for a free account to continue.