Actions Panel

Čo ak mám dobrý nápad a chcem ho otestovať na trhu?

When and where

Date and time

Location

Faculty of Management Science and Informatics (Miestnosť: C09) 010 08 Žilina Slovakia

Map and directions

How to get there

Description

Mladí ľudia mávajú mnoho dobrých nápadov. Veľakrát však nevedia ako si overiť, či z nich môže vzniknúť úspešný biznis.

Majú oprávnené pochybnosti, či sa ich nápady môžu uplatniť na trhu a kladú si otázky typu: "Čo ak..."

Práve preto s našimi hosťami, ktorí vybudovali úspešné IT firmy organizujeme podujatie, na ktorom budeme diskutovať o tom, ako si rýchlo overiť, či má idea šancu prerásť vo fungujúce podnikanie.

Príďte sa inšpirovať, diskutovať a pýtať ľudí z praxe.

Podujatie je určené najmä pre záujemcov o podnikanie a mladých ľudí s nápadmi, o ktorých chcú vedieť, či sa môžu uplatniť na trhu.

HOSTIA:

  • Rudo Lukačka, celý život pôsobil v oblasti informačných technológií. Založil firmu ELAS s.r.o., ktorá postupom času mala 280 pracovníkov, dosahovala konsolidovaný obrat viac ako 66 mil. € a po 14 rokoch sa akvizíciou stala súčasťou koncernu Siemens (dnes ATOS). V súčasnosti pôsobí ako biznis kouč. Pomáha tým, ktorí chcú rásť urobiť čo najmenej chýb v osobnom a profesionálnom živote.


  • Martin Jančo, CEO mladej rýchlorastúcej spoločnosti M2M Solution. Tá sa špecializuje na tvorbu IT riešení v oblasti výmeny informácií medzi zariadeniami a sieťami rôzneho typu. Ponúkajú riešenia na poli logistiky, verejného osvetlenia, riadenia procesov výroby a pod.

Rudo Lukačka bude viesť diskusiu a obaja sa prostredníctvom vlastných príbehov podelia o vlastné skúsenosti s testovaním svojich produktov na trhu.


PROGRAM:

15:00 - 16:00 panelová diskusia s hosťami

16:00 - 17:00 prezentácia projektov, feedback a networking


Máte podnikateľský nápad, projekt či hotový produkt a chcete naň získať feedback od ľudí z praxe? Dajte nám o tom vedieť na rybovic@vtpzilina.sk. Získate tak možnosť byť vybraný a prezentovať svoj projekt pred našimi hosťami.

Sales Ended