CLOUD CHALLENGERS z MICROSOFT Polska - spotkanie inauguracyjne

Sales Have Ended

Registrations are closed
Dziękujemy za zgłoszenie do programu Microsoft Cloud Challengers. Po weryfikacji zgłoszenia wyślemy e-maila z informacją o jego przyjęciu lub odrzuceniu.

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Startberry

Grochowska 306

Warszawa

Warszawa

Poland

View Map

Sales Have Ended

Registrations are closed
Dziękujemy za zgłoszenie do programu Microsoft Cloud Challengers. Po weryfikacji zgłoszenia wyślemy e-maila z informacją o jego przyjęciu lub odrzuceniu.
Event description

Description

Zapraszamy na spotkanie inauguracyjne programu Cloud Challengeres z Microsoft, podczas którego w interaktywnej formie uczestnicy razem z ekspertami Microsoft zmierzą się z realiami wyzwań adopcji chmury, wymienią doświadczeniami i wskażą obszary, które potem będą rozwijane na poszczególnych warsztatach od lutego aż do finału programu w czerwcu.

Będziemy stawiać czoło wyzwaniom, szukać dobrych praktyki rozwiązań w dziedzinach:

APPS & INFRASTRUCTURE
DevOps oraz planowanie, budżetowanie, optymalizacja i bezpieczeństwo infrastruktury chmurowej i hybrydowej. Jak zmigrować z systemów on-premise lub zintegrować je z rozwiązaniami cloud? 

DATA & AI 
Data governance, business intelligence, sztuczna inteligencja oraz metody budowy algorytmów zaawansowanej analityki dla nie-programistów. 

APPLICATION INNOVATION
Jak zmienia się model wytwarzania oprogramowania i jaki ma na niego wpływ chmura? Jak dostosować organizację procesu software development do deficytu programistów i ich oczekiwań? Kiedy?
23 stycznia 2019, godz. 13:30 - 17:30

Agenda:

13:30 – 14:15 Networking Lunch
14:15 – 14:30 Start spotkania - Krzysztof Frydrychowicz & Magda Taczanowska
14:30 – 14:45 CHALLENGING DATA & AI, czyli jak wynieść umiejętność wykorzystania danych w organizacji na poziom data science?
14:45 – 15:00 CHALLENGING APPS & INFRASTRUCTURE, czyli jak nie powielić błędów popełnionych przez innych i odpowiedzialnie zaplanować migrację do środowiska chmurowego?
15:00 – 15:15 CHALLENGING APPS INNOVATION, czyli co IT Executive powinien wiedzieć o nowym modelu wytwarzania oprogramowania?
15:15 – 15:30 Przerwa
15:30 – 17:00 EXECUTIVE WORKSHOPS
Druga część spotkania to praktyczne warsztaty w nowym formacie zaprojektowanym z myślą o tym wydarzeniu. Każdy uczestnik spotkania będzie mógł wybrać dwa z trzech najbardziej interesujących obszarów do dyskusji.Dla kogo?

- dla CIO, CSO, CDO...
- dla Menedżerów i Kierowników odpowiedzialnych za wdrażanie strategii cloud w organizacji
- dla Menedżerów obszarów: IT, Cloud, Cybersecurity, AI, Data Science i Business Intelligence.

Warunki udziału

Rejestracja nie jest równoznaczna z przyjęciem do programu. Każda rejestracja zostanie poddana weryfikacji przez Organizatorów i zaakceptowana lub odrzucona, a Zarejestowany zostanie o tym pojnformowany e-mailem. Uczestnik zaproszony do programu może nominować dodatowo maksymalnie dwie osoby ze swojego zespołu (nominacje prosimy wysyłać do Doroty Wasilak, CIONET Community Manger: dorota.wasilak@cionet.com).


Gdzie?

Na spotkanie inauguracyjne zapraszamy Was do Startberry, inspirującej przestrzeni współpracy dla startupów, którą ponad rok temu otworzyły firmy Microsoft Polska, EY oraz Senfino.

Startberry
ul. Grochowska 306, Warszawa

(wejście przez duże czarne drzwi, II piętro)O programie Microsoft Cloud Challengers

Cloud Challengers to program edukacyjny dla CIOs i nominowanych przez nich menedżerów IT i data science, w którym wraz z ekspertami technologicznymi – w tej edycji związanymi z Microsoft – mierzą się z najważniejszymi barierami migracji do chmury, jej efektywnym zarządzaniem oraz odnajdywaniem się w szybko zmieniającym się rynku pracy związanym z IT i business intelligence.

więcej: https://cloudchallengers.cionet.com/microsoft


Warunki udziału: REGULAMIN | POLITYKA PRYWATNOŚCI


Date and Time

Location

Startberry

Grochowska 306

Warszawa

Warszawa

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved