CLOUD CHALLENGERS z MICROSOFT Polska - spotkanie finałowe

Sales Have Ended

Registrations are closed
Dziękujemy za zgłoszenie do programu Microsoft Cloud Challengers. Po weryfikacji zgłoszenia wyślemy e-maila z informacją o jego przyjęciu lub odrzuceniu.

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Startberry

Grochowska 306/308

Warszawa

Warszawa

Poland

View Map

Sales Have Ended

Registrations are closed
Dziękujemy za zgłoszenie do programu Microsoft Cloud Challengers. Po weryfikacji zgłoszenia wyślemy e-maila z informacją o jego przyjęciu lub odrzuceniu.
Event description

Description

Zapraszamy na spotkanie finałowe programu Cloud Challengeres z Microsoft, podczas którego w interaktywnej formie uczestnicy razem z ekspertami Microsoft podsumują najczęsciej występujące i najciekawsze wątki pojawiającie się podczas meet-upów Cloud Challengers.

Od blisko sześciu miesięcy w programie Cloud Challengers spotykaliśmy się z dyrektorami i managerami IT kluczowych spółek w Polsce na intensywnych warsztatach wokół wyzwań zarządzania chmurowym środowiskiem aplikacji, infrastruktury i przetwarzania danych.

18 czerwca program Cloud Challengers kończymy finałem podsumowującym najważniejsze wątki!

Cloud Challengers Ring

To będzie ostateczny test naszych Herosów - najlepszych architektów chmurowych Microsoft w Polsce. Podsumujemy najważniejsze aspekty, które dotychczas pojawiały się w programie. Zadamy bezpośrednie pytania o Azure, migrację i zarządzanie zasobami w chmurze.

Bezpieczeństwo, Regulacje i Licencjonowanie

Eksperci Microsoft wyjaśnią zagadnienia, o które pytano na absolutnie każdym spotkaniu w programie Cloud Challengers: bezpieczeństwo, regulacje, umowy i modele licencjonowania w ekosystemie chmurowym Microsoft. Będziecie mieli okazję porozmawiać przy okrągłym stole o swoich wątpliwościach i znaleźć wspólne rozwiązania dla wyzwań w tych dziedzinach.

Data i miejsce
18.06.2019, godz. 9:00
Startberry, ul. Grochowska 306, Warszawa


AGENDA

9:00-9:30 Rejestracja i śniadanie
9:30-9:40 Otwarcie spotkania – Magda Taczanowska & Krzysztof Frydrychowicz

9:40-10:10 Podsumowanie Cloud Challengers Ring
W bardzo zwięzłej formie poruszymy najważniejsze aspekty, które dotychczas pojawiały się w programie

10:10-10:40 CLOUD vs. REGULACJE - Michał Jaworski, Dyrektor Strategii Technologicznej w Microsoft
Zdecydowanie najczęściej poruszany aspekt programu. O regulacje wokół adpocji chmury, doświadczenia i dobre praktyki pytał prawie każdy, dlatego w finale podsumujemy wiedzę, aby potem móc porozmawiać o tym podczas sesji roundtables.

10:40-11:00 CLOUD vs. CYBERBEZPIECZEŃSTWO - Najczęściej zadawane pytania związane z bezpieczeństwem chmury Microsoft - Piotr Pawlik, Technology Solutions Professional w Microsoft
Podczas sesji postaramy się odpowiedzieć na najbardziej nurtujące Was pytania związane z bezpieczeństwem przechowywania danych w centrum Microsoft. Często zadawane pytanie o odtwarzanie danych po awarii, kto zagląda do moich danych, czy w jaki sposób można podnieść bezpieczeństwo informacji wykorzystując stack bezpieczeństwa Microsoft (klasyfikacja, ochrona przed wyciekiem).

11:00-11:30 CLOUD vs. MODEL ROZLICZANIA CHMURY - Michał Furmankiewicz, VP w Chmurowisko
Michał poruszy wszystkie trudne kwestie, takie jak motywacje biznesowe i spodziewane zyski, koszty, modele licencyjne adopcji chmury. Nie zapomni o planie wyjścia z dostawcy chmurowego, sprawdzi po co nam multicloud i jak podejść do hybrydy.

11:30-11:50 Przerwa

11:50-13:30 Cloud Challengers Roundtables
Moderowane dyskusje w gronie ekspertów i menedżerów stojących w obliczu podobnych wyzwań biznesowych, organizacyjnych, technologicznych to zawsze jeden z najmocniejszych punktów programu naszych spotkań. W kameralnych grupach porozmawiamy o konkretnych wyzwaniach i dobrych praktykach zarządzania środowiskiem chmurowym

Zapraszamy!

Zespół CIONET Polska i Microsoft PolskaO programie Microsoft Cloud Challengers

Cloud Challengers to program edukacyjny dla CIOs i nominowanych przez nich menedżerów IT i data science, w którym wraz z ekspertami technologicznymi – w tej edycji związanymi z Microsoft – mierzą się z najważniejszymi barierami migracji do chmury, jej efektywnym zarządzaniem oraz odnajdywaniem się w szybko zmieniającym się rynku pracy związanym z IT i business intelligence.

więcej: https://cloudchallengers.cionet.com/microsoft


Warunki udziału: REGULAMIN | POLITYKA PRYWATNOŚCI


Date and Time

Location

Startberry

Grochowska 306/308

Warszawa

Warszawa

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved