Free

CLOUD CHALLENGERS z MICROSOFT Polska - spotkanie finałowe

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

TBD

Warszawa

Warszawa

Poland

View Map

Event description

Description

Zapraszamy na spotkanie finałowe programu Cloud Challengeres z Microsoft, podczas którego w interaktywnej formie uczestnicy razem z ekspertami Microsoft podsumują najczęsciej występujące i najciekawsze wątki pojawiającie się podczas meet-upów Cloud Challengers.

W ramach programu mierzymy się z wyzwaniami adopcji chmury, wymieniamy doświadczeniami i szuakmy dobrych praktyk w dziedzinach:


APPS & INFRASTRUCTURE
DevOps oraz planowanie, budżetowanie, optymalizacja i bezpieczeństwo infrastruktury chmurowej i hybrydowej. Jak zmigrować z systemów on-premise lub zintegrować je z rozwiązaniami cloud? 

DATA & AI 
Data governance, business intelligence, sztuczna inteligencja oraz metody budowy algorytmów zaawansowanej analityki dla nie-programistów. 

APPLICATION INNOVATION
Jak zmienia się model wytwarzania oprogramowania i jaki ma na niego wpływ chmura? Jak dostosować organizację procesu software development do deficytu programistów i ich oczekiwań? 


Dodatkowo poruszymy temat przewijający się przez rozmowy we wszystkich domenach...
COMPLIANCE

Zwykle migracja do chmury rodzi pytania o zgodność z regulacjami - od przepisów branżowych, po ochronę danych osobowych. Jak przygotować zgłoszenie do regulatora?Jakie należy spełniać wymogi od strony cyberbezpieczeństwa? Skąd wziąć dowody audytu, cetryfikacje itp.?O programie Microsoft Cloud Challengers

Cloud Challengers to program edukacyjny dla CIOs i nominowanych przez nich menedżerów IT i data science, w którym wraz z ekspertami technologicznymi – w tej edycji związanymi z Microsoft – mierzą się z najważniejszymi barierami migracji do chmury, jej efektywnym zarządzaniem oraz odnajdywaniem się w szybko zmieniającym się rynku pracy związanym z IT i business intelligence.

więcej: https://cloudchallengers.cionet.com/microsoft


Warunki udziału: REGULAMIN | POLITYKA PRYWATNOŚCI


Date and Time

Location

TBD

Warszawa

Warszawa

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved