Cirkulární města & byznys

Actions Panel

Registrations are closed

Plná kapacita - využijte stream konference na https://youtu.be/-amXUhkhtZk

Cirkulární města & byznys

Konference, která řeší důležitou otázku, jak může město spolupracovat s byznysem, aby naplnilo své cirkulární a klimatické cíle?

When and where

Date and time

Tuesday, November 22, 2022 · 9am - 4pm CET

Location

Centrum architektury a městského plánování 2075 Vyšehradská #Z1 128 00 Praha 2 Czechia

About this event

Pražský inovační institut s podporou hl. města Prahy vás zve na první mezinárodní konferenci k cirkulárním městům a byznysu v ČR. Klimatická politika se dotýká měst, stejně jako byznysu. Cirkulární ekonomika hraje v plnění klimatických cílů ve městech i firmách klíčovou roli.

Jak spolu souvisí klimatické cíle města a cirkulární ekonomika? Kde si stojí Praha? Jak na jejich plnění může město efektivně spolupracovat s byznysem? A kde je místo pro inovace? Jaká je role byznysu v cirkulárním městě v oblasti stavebnictví a potravin?

O tom všem budeme debatovat celý den – těšit se můžete na zástupce top mezinárodních organizací věnujících se cirkulární ekonomice (Ellen MacArthur Foundation, Circle Economy a Metabolic). Circular Glasgow se s námi podělí, jaký význam má cirkulární ekonomika pro spolupráci s firmami. Odpoledne pak bude patřit diskusím zástupců města i byznysu o tom, jak konkrétně mohou vzájemně naplňovat cíle strategie Cirkulární Praha 2030 v oblastech stavebnictví a potravin.

Přijďte se inspirovat, informovat a získat nové kontakty. Registrace je nutná, účast na konferenci je zdarma.

Další informace najdete na webu Cirkulární města

About the organizer

Sales Ended